Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bank
16.07.2009 15:10

AdTaily dostępne dla wszystkich

Od 15 lipca AdTaily umożliwia rejestrację wszystkich wydawców. Nie jest już wymagane zaproszenie, by założyć nowe konto i dodać widget do swojego serwisu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Od 15 lipca AdTaily umożliwia rejestrację wszystkich wydawców. Nie jest już wymagane zaproszenie, by założyć nowe konto i dodać widget do swojego serwisu. *

AdTaily wprowadziło również polskie płatności. Za reklamę można płacić korzystając z przelewów dokonywanych za pośrednictwem większości najpopularniejszych w naszym kraju banków. Dodatkowo udostępniony zostały katalog tematyczny serwisów z widgetem AdTaily oraz wyszukiwarka.

Użytkownicy zapraszani byli do serwisu od początku maja. W tym czasie zarejestrowało się ich około 800. W czasie testów nacisk położono m.in. na szybkie reagowanie na bieżące uwagi użytkowników. Jak zapewniają przedstawiciele AdTaily, aż 77% ich klientów to reklamodawcy, którzy powracają. Zadowoleni z wyników, decydują się na ponowną promocję.
Obecnie AdTaily pracuje nad rozwojem usługi. W przeciągu najbliższych tygodni wydawcy będą mogli emitować własne reklamy na swoich serwisach. Pojawi się również możliwość emisji reklam społecznych za pośrednictwem widgetu AdTaily oraz katalog kampanii rozliczanych w modelu CPC. - Wyzwaniem dla nas jest pogodzenie interesów marketerów z interesem wydawców, którzy nie chcą emitować reklam, w które nikt nie klika - pracujemy aktualnie nad rozwiązaniem tego problemu - mówi Marcin Ekiert, współzałożyciel AdTaily.

Tagi: bank, serwis, reklama, emisja, polski, kampania, promocja, usługi, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz