Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
01.07.2009 12:10

Adv.pl rozpoczyna współpracę z Timex

Adv.pl podjęła współpracę z Timex Group Polska. Agencja opracuje refresh serwisu www.timex.pl oraz zrealizuje strategię komunikacji e-marketingowej dla jednej z submarek Timex.

Podziel się
Dodaj komentarz

Adv.pl podjęła współpracę z Timex Group Polska. W pierwszej kolejności agencja opracuje refresh serwisu www.timex.pl. W późniejszym czasie zrealizuje strategię komunikacji e-marketingowej dla jednej z submarek Timex.

- Elementem decydującym w ogłoszonym przez nas przetargu była strategia silnie oparta o brand. Agencja Adv.pl zaprezentowała najlepszą, najbardziej przemyślaną koncepcję. Dotyczyło to zarówno proponowanego contentu na stronę jak i modelu społecznościowego ściśle powiązanego z doświadczaniem marki. Strategia wpisała się także w realizację naszych długoterminowych celów - mówi Bartosz Szlązkiewicz, marketing manager w Timex Group Polska.

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group - firmy, do której należy kilkanaście marek, a zatrudnia ponad 5000 pracowników na całym świecie.

Źródło: Adv.pl

Tagi: serwis, polski, marketing, strona, agencja, pracownik, przetarg, manager, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz