Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
06.02.2009 12:10

Adv.pl wygrała przetarg na obsługę Black Red White

Agencja interaktywna Adv.pl wygrała przetarg na kompleksową obsługę firmy Black Red White SA. Konrad Pankiewicz, CEO agencji, mówi, że Adv.pl zrealizuje dla Black Red White jeden z większych projektów...

Podziel się
Dodaj komentarz

Agencja interaktywna Adv.pl wygrała przetarg na kompleksową obsługę producenta i dystrybutora mebli, firmy Black Red White SA. Konrad Pankiewicz, CEO agencji, mówi, że Adv.pl zrealizuje dla Black Red White jeden z większych projektów w polskim internecie - informuje Media & Marketing Polska.

Adv.pl przygotuje strategię obecności marki w internecie, stworzy duży serwis produktowy oraz będzie odpowiedzialna za technologię i kreację działań internetowych firmy Black Red White.

Nowy serwis ma być kompletnym źródłem informacji na temat produktów Black Red White. Za jego pośrednictwem chcemy pokazać, że firma oferuje nie tylko meble, lecz także całe wnętrza i unikatowe pomysły na aranżację pomieszczeń - mówi Marcin Pajor z biura obsługi mediów Black Red White, który koordynuje projekt.

Serwis ma być gotowy w tym półroczu. Jak mówi Marcin Pajor, jeśli współpraca będzie układała się pomyślnie, strony będą współpracować długofalowo, a Adv.pl będzie wiodącą agencją interaktywną firmy.

W przetargu brało udział osiem agencji, na krótką listę dostały się trzy z nich. Ich nazw nie udało nam się ustalić. - pisze Media & Marketing Polska.

Źródło: M&MP

Tagi: polska, firma, media, marki, serwis, nowy, przetarg, wnętrza, projekt, współpraca, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz