Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Beata Ratuszniak
|

Aukcje WOŚP: kup sobie konia, albo rejs okrętem podwodnym

0
Podziel się:

3 tysiące złotych za konia - to cena wywoławcza aukcji straży miejskiej z Łodzi. Możesz sobie kupić również rejs okrętem podwodnym. Ta przyjemność osiągnęła - póki co - cenę 30 tysięcy. Na aukcję trafiła również dość nietypowa usługa: podwiezienie... Podgórmobilem.

Aukcje WOŚP: kup sobie konia, albo rejs okrętem podwodnym
(WOŚP 2011)
bETsNijp

3 tysiące złotych za konia - to cena wywoławcza aukcji straży miejskiej z Łodzi. Możesz sobie kupić również rejs okrętem podwodnym. Ta przyjemność osiągnęła - póki co - cenę 30 tysięcy. Na aukcję trafiła również dość nietypowa usługa: podwiezienie... Podgórmobilem.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra po raz dziewiętnasty. Akcję można wesprzeć również za pomocą aukcji internetowych, licytując nierzadko zwariowane przedmioty czy usługi. Kilka lat temu aukcyjnym hitem był autobus, w tym roku rządzi koń, okręt podwodny, jak również fajka wodna. Sziszę ufundowało Ministerstwo Obrony Narodowej.

Co ciekawego można wylicytować?

bETsNijr

Rejs wojskowym okrętem podwodnym

Marynarka Wojenna przygotowała nie lada atrakcję - rejs podczas jednego ze szkoleń wojskowych. I to nie na chwilę. Podróż trwa około ośmiu godzin, w tym czasie osoba, która zwycięży na aukcji, będzie mogła przyjrzeć się pracy załogi, pozna budowę okrętu. Będzie mogła spróbować również nawigacji peryskopem. Do atrakcji należy również specjalny chrzest - napicie się wody morskiej z głębokości, na którą zanurzy się okręt.

Aukcja trwa do wtorku 11 stycznia, cena w piątkowe popołudnie wynosi już 30 tysięcy złotych.

Zapal fajkę wodną prosto z Iraku

Ministerstwo Obrony Narodowej stawia na orientalne klimaty i funduje WOŚP sziszę. Fajka wodna ma jednak swoją historię - jest to bowiem pamiątkowy podarek od Abdul’a Kadir’a Muhammed’a Jassim’a Al Obaidi Al Mafrji, ministra obrony w Iraku. Wręczył on sziszę polskiej delegacji MON.

bETsNijx

Cena sziszy wynosi obecnie ponad 1500 złotych. Aukcja również trwa do wtorku.

"Podwózka" ze szkoły, kawa gratis, zimny łokieć dopiero latem

Tym razem aukcja prywatna, której dochód również zostanie przekazany Orkiestrze. Pewien miły mieszkaniec Częstochowy zaoferował "pełną niezapomnianych przeżyć usługę podwiezienia po zakończonych lekcjach spod szkoły do domu (bez limitu kilometrów) jedynym i niepowtarzalnym, wyprodukowanym jeszcze w ub. Wieku - PODGÓRMOBILEM". Trzeba zaznaczyć, że oferta skierowana jest tylko do osób z Częstochowy, a konkretnie do uczniów II LO. Autor zapewnia, że gratis do usługi dodaje kawę z pobliskiego McDrive.

Aukcja również trwa do wtorku, obecnie cena wynosi ponad 200 złotych. Autor zastrzega, że tak zwany "zimny łokieć" możliwy będzie dopiero wtedy, gdy odmarzną szyby.

bETsNijy

Kup sobie konia

Łódzka straż miejska wystawiła na aukcję konia, nazywa się Cypel. Zwierzę nie przeszło testów, nie jest w stanie sprostać trudom pracy, więc straż ma nadzieję, że przygarnie go jakiś prawdziwy miłośnik koni. Dochód ze sprzedaży konia zostanie oczywiście w całości przekazany na konto WOŚP.

Póki co nie ma chętnych, ale aukcja trwa do 21 stycznia. Cena wywoławcza to 3 tysiące złotych.

Własna audycja radiowa "Ale Lipa"

Miłośnicy Radia Woodstock mają nie lada gratkę. Do 19 stycznia mogą bowiem licytować poprowadzenie audycji "Ale Lipa" na żywo. Temat audycji oraz muzykę, która pojawi się w trakcie jej trwania, wybiera zwycięzca aukcji. Termin audycji również jest do ustalenia.

bETsNijz

Aukcja trwa do środy, 19 stycznia, a cena obecnie wynosi 100 złotych.

bETsNijS
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)