Notowania

system
07.07.2009 15:10

Babbler for Facebook od Kalicinscy.com

Polscy deweloperzy z agencji Kalicińscy.com przygotowali w pełni funkcjonalną aplikację do obsługi Facebook’a na telefonach z systemem Android.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polscy deweloperzy z agencji Kalicińscy.com przygotowali w pełni funkcjonalną aplikację do obsługi Facebook’a na telefonach z systemem Android.

Babbler właśnie zakończył okres testów - ponad 10.000 użytkowników ściągnęło wersję BETA i przez około miesiąc pomagało w dopracowaniu programu. Kilka dni temu rozpoczęła się oficjalna sprzedaż aplikacji w Android Market. Jest ona oferowana w cenie 1.49$. Dostępna jest także wersja darmowa, w której emitowane są reklamy.

W sferze funkcjonalnej, Babbler pozwala wykonać wszystkie najważniejsze czynności dostępne dla tradycyjnego Facebook’a. Główny ekran aplikacji to tzw. feed - zbiór aktywności wykonanych w ostatnim czasie przez zaprzyjaźnionych użytkowników. Program daje możliwość ustawiania i komentowania statusów, dodawania wpisów na tzw. wall, oraz dostęp do profili przyjaciół i ich albumów zdjęciowych (wyświetla tagi i komentarze do zdjęć). Jedną z najważniejszych funkcji aplikacji jest możliwość uploadu zdjęć i filmów na Facebook’a, bezpośrednio po ich wykonaniu przy pomocy kamery w telefonie. Niebawem można spodziewać się także polskiej wersji językowej aplikacji.

Aplikacja posiada także własną stronę internetową, pod adresem: http://www.babblerforandroid.com.

Źródło: Kalicinscy.com

Tagi: system, sprzedaż, reklama, pomoc, polski, komentarz, telefon, strona, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz