Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
24.06.2009 09:10

Bankowość mobilna w ING

ING Bank Śląski udostępnił system bankowości internetowej ING BankOnLine w wersji mobilnej. Wraz z systemem transakcyjnym bank przystosował do przeglądarek telefonów komórkowych także serwis...

Podziel się
Dodaj komentarz

ING Bank Śląski udostępnił system bankowości internetowej ING BankOnLine w *wersji mobilnej*. Wraz z systemem transakcyjnym bank przystosował do przeglądarek telefonów komórkowych także serwis informacyjny.

W wersji systemu ING BankOnLine przeznaczonej dla urządzeń mobilnych można m.in. sprawdzić dostępne saldo i historię rachunku, listę transakcji oczekujących na księgowanie oraz blokad na rachunku. W systemie udostępniane są także szczegółowe informacje o posiadanych kartach kredytowych. Klient może także zrealizować dowolny przelew, zarówno wcześniej zapisany, jak nigdy wcześniej nie realizowany. W wersji mobilnej systemu można również doładować telefon lub spłacić kartę kredytową.

Mobilna wersja systemu ING jest dostępna dla wszystkich klientów korzystających z autoryzacji kodami SMS i IVR (serwis HaloŚląski). Korzystanie z nowego kanału transakcyjnego nie wymaga dodatkowej aktywacji. Zachowane zostały dotychczasowe zasady logowania - klient korzysta z tego samego identyfikatora użytkownika oraz hasła, jak w przypadku podstawowej wersji systemu internetowego. Bezpieczeństwo wymienianych danych gwarantuje szyfrowanie połączenia protokołem SSL.

Wraz z udostępnieniem przez ING Bank Śląski kanału bankowości mobilnej uruchomiony został serwis internetowy banku przystosowany do przeglądarek telefonów komórkowych. Pod adresem http://lajt.ingbank.pl dostępna jest mobilna wersja serwisu informacyjnego, pozwalająca m.in. w szybki sposób znaleźć najbliższy oddział lub bankomat, sprawdzić aktualny kurs walut czy zapoznać się z aktualną ofertą banku.

Wersja mobilna systemu ING BankOnLine została przygotowana do pracy na większości urządzeń, które pozwalają na dostęp do internetu przy pomocy przeglądarki internetowej.

Źródło: ING Bank Śląski

Tagi: internet, praca, bank, system, serwis, bezpieczeństwo, pomoc, waluta, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz