Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bezpłatny audiobook dla menedżera

0
Podziel się:

Divante i Nexto.pl publikują audiobooka ,,Jak wdrożyć Wiki w firmie". Książka podejmuje temat usprawniania pracy zespołowej, budowania bazy wiedzy, grupowej współpracy nad dokumentami przy wykorzystaniu oprogramowania Wiki. Książkę audio w formacie mp3 można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Nexto.pl.

bEJVmTfV

Divante i Nexto.pl publikują audiobooka „Jak wdrożyć Wiki w firmie”. Książka podejmuje temat usprawniania pracy zespołowej, budowania bazy wiedzy, grupowej współpracy nad dokumentami przy wykorzystaniu oprogramowania Wiki. Książkę audio w formacie mp3 można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej Nexto.pl.

Coraz większa ilość menedżerów myśli o wdrożeniu oprogramowania Wiki w swojej organizacji. Powód jest jeden: Wiki może znacznie usprawnić proces komunikacji wewnątrz firmy, a tym samym ograniczyć koszty i zwiększyć kreatywność i wydajność pracowników. Stawiając jednak pierwsze kroki i starając się poszerzyć swoją wiedzę na temat Wiki menadżerowie natrafiają na różnego rodzaju problemy (koncepcyjne, wdrożeniowe i inne). Z myślą o nich powstał audiobook „Jak wdrożyć Wiki w firmie”.

Książka została wydana w wersji audio, aby ułatwić zapoznanie się z jej treścią osobom, które są na co dzień zabiegane i nie mają czasu, aby czytać w tradycyjnej formie. Audiobooka można więc słuchać w drodze do pracy lub z pracy, korzystając z przenośnego odtwarzacza mp3, odtwarzacza mp3 w samochodzie lub nawet telefonu komórkowego.

bEJVmTfX

W poradniku zamieszczono praktyczne porady firmy Divante i jej konsultantów. Wiedzę zebrano podczas wdrożeń Wiki dla dużych i małych firm, stowarzyszeń i organizacji rządowych. Autorzy poradnika współtworzyli Wiki używane w Europie, Azji oraz obu Amerykach. Publikacja odpowiada na następujące pytania:

• Dla kogo Wiki?
• Co to jest Wiki?
• Jak z Wiki korzystają firmy?
• Jak wdrożyć Wiki w swojej organizacji?

Nagranie w formacie MP3 jest dostępne do pobrania bezpłatnie na stronach Nexto.pl.

Źródło: Nexto.pl

bEJVmTgy
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)