Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
02.04.2009 01:00

Bluerank realizuje europejską strategię SEO dla marki Mascus

Mascus, światowa giełda maszyn online podjęła współpracę z agencją Bluerank w zakresie działań search engine optimization, realizowanych dla europejskiej centrali firmy w Helsinkach.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mascus, światowa giełda maszyn online, oferująca m.in. maszyny rolnicze, samochody ciężarowe i maszyny budowlane podjęła współpracę z agencją Bluerank w zakresie działań search engine optimization, realizowanych dla europejskiej centrali firmy Mascus w Helsinkach.

Bluerank projektuje strategię SEO marki Mascus i konsultuje jej wdrożenia w poszczególnych krajach Europy. W ramach współpracy, agencja optymalizuje także, pod kątem wymogów wyszukiwarek internetowych, wybrane portale ogłoszeniowe firmy Mascus na całym świecie i aplikacje, na których one bazują, a także rekrutuje agencje SEO, którym powierza pozycjonowanie serwisów ogłoszeniowych Mascus, działających w krajach skandynawskich.

Mascus to kolejny klient Bluerank wywodzący się z ICMA, światowego stowarzyszenia wydawców ogłoszeniowych. Agencja specjalizuje się w tym sektorze rynku, planując i realizując dla jego podmiotów działania SEO w skali globalnej.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: giełda, rynku, samochody, marki, budowlane, agencja, online, świecie, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz