Notowania

Przejdź na
dom
15.07.2011 16:42

BZ WBK uruchamia serwis społecznościowy dla inwestorów

Po rejestracji w "Giełdokracji", użytkownicy mogą gromadzić punkty i piąć się w rankingu. Za udział w poszczególnych czynnościach otrzymają tytuły: m.in. szkoleniowca, analityka, redaktora czy inwestora.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Giełdokracja" to nowy projekt Domu Maklerskiego BZ WBK. Serwis opiera się o system punktowy - użytkownicy wykonując poszczególne czynności w serwisie, pną się górę w rankingu oraz zdobywają tytuły. Składanie zakładów, proponowanie estymacji, odpowiadanie w systemie eksperckim czy prowadzenie bloga - za te aktywności można zdobyć punkty. Rankingi pokazują kto jest najbardziej skutecznym inwestorem, szkoleniowcem i analitykiem miesiąca lub wszech czasów.

Punkty można wymieniać na nagrody, na przykład notowania giełdowe w czasie rzeczywistym albo nagrody rzeczowe. Punktami można dzielić się z innymi użytkownikami. A za prawidłowo rozwiązane testy na temat giełdy, mogą zdobyć certyfikat DM BZ WBK.

W serwisie istnieje również możliwość wyszukiwania i obserwowania innych Giełdokratów, a także zaproszenia ich do grupy znajomych. Mogą przewidywać notowania spółek i typować ich kurs po publikacji raportów, a takżeą sprawdzać zakłady i estymacje innych użytkowników.

Poza elementami społecznościowymi, serwis zawiera również informacje o notowaniach spółek i o samych spółkach. Użytkownicy mogą również sami tworzyć zestawienia spółek i analizować je pod kątem różnych wskaźników. Jest też barometr, który pokazuje nastroje panujące na rynku - jest to porównanie wyników zakładów Giełdokratów z notowaniami giełdy.

Właścicielem serwisu jest Dom Maklerski BZ WBK. Serwis powstał we współpracy z agencją Artegence.

Tagi: dom, system, projekt, agencja, raport, serwis, informacje, notowania, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz