Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
03.02.2009 18:10

Ciufcia.pl - serwis dla rodziców i dzieci

W styczniu Ciufcia przekroczyła 208 tysięcy unikalnych użytkowników, liczba odsłon wyniosła 22 880 164 tysiące a średni czas spędzony przez użytkownika na witrynie to 66 minut.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Ciufcia.pl to serwis przeznaczony dla rodziców i dzieci. Z każdym dniem korzysta z niego coraz więcej użytkowników. Stała praca nad jakością portalu spowodowała jego błyskawiczny rozwój. *

**

Strona główna serwisu - Ciufcia.pl

**Strona główna serwisu - Ciufcia.pl

W styczniu Ciufcia przekroczyła 208 tysięcy unikalnych użytkowników, liczba odsłon wyniosła 22 880 164 tysiące a średni czas spędzony przez użytkownika na witrynie to 66 minut (gemiusTraffic, styczeń 2009).

Ciufcia zawiera zabawy interaktywne stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 6 lat. Wszystkie gry zaprojektowane zostały przy wsparciu psychologów i pedagogów dziecięcych tak, aby stymulować wszechstronny rozwój dziecka, a także inicjować interakcję pomiędzy dzieckiem a rodzicem.

Wszystkie aktywności związane z Ciufcia.pl, dzieci wykonują wspólnie z rodzicem. To dorosły staje się przewodnikiem po odkrywaniu świata i jednocześnie aktywnie spędza ze swoją pociechą czas.

Poza zabawami serwis oferuje porady dla rodziców, pisane w formie bloga, który jest platformą edukacyjną na temat wiedzy z zakresu rozwoju i wychowania dzieci w wieku przedszkolnym.

Tagi: praca, serwis, dzieci, gry, rozwój, 2009, strona, portalu, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz