Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

ClickMeter - serwis pozwalający na monitorowanie kampanii web advertising

0
Podziel się

Rodzi się ClickMeter bezpłatny serwis, pozwalający na monitorowanie kampanii web advertising i zapobiegający fałszerstwu klików bez ograniczeń.

bEroNqQB

Rodzi się ClickMeter (beta) bezpłatny serwis, pozwalający na monitorowanie kampanii web advertising i zapobiegający fałszerstwu klików bez ograniczeń.

ClickMeter (w wersji beta) - jak zapewniają pomysłodawcy - jest nowym i prostym w użyciu serwisem, pozwalającym na trzymanie pod kontrolą każdej kampanii web advertinsing, oraz sygnalizującym w sposób natychmiastowy i precyzyjny, możliwe fałszywe kliki. ClickMeter jest serwisem bezpłatnym i nieograniczonym, pozwala na natychmiastową aktywację, już bezpośrednio ze strony głównej.

Reklama w internecie, jest coraz bardziej rozprzestrzeniającym się środkiem promocji, więc często niektórzy twórcy stron internetowych czy edytorzy, próbują sprzedawać ruch na stronach internetowych nielegalnie, na przykład przy użyciu software, symulujących kliki w linki odpłatne.

bEroNqQD

ClickMeter umożliwia weryfikację ilości prawdziwych klików jakie otrzymują linki w biuletynach informacyjnych, na stronach internetowych, w kampaniach direct-mailing, w banerach bez konieczności instalowania wyszukanych softłerów, czy wpisywania innego kodu na stronach w sieci. Także osoby, które nie są ekspertami, mogą w końcu samodzielnie mierzyć rezultaty swoich kampanii promocyjnych w sieci.

Jak funkcjonuje ClickMeter?

Wystraczy wystukać www.clickmeter.com i wpisać URL (adres internetowy lub link, który chce się obserwować), a potem wskazać adres poczty elektronicznej. Po chwili, otrzymuje się e-mail zawierający link do rozprzestrzenienia zamiast tego oryginalnego. W ten sposób można zweryfikować ile klików otrzymuje dany link, a przede wszystkim sprawdzić autentyczność danego kliku. ClickMeter jest w stanie zindywidualizować wielokrotne fałszywe kliki, powstałe w softłerach, stworzonych właśnie do fałszowania klików, bądz przez osoby, które klikają klika razy w ten sam link.

bEroNqQJ

ClickMeter jest stworzony z myślą o dyrektorach marketingu i web masterach, a także dla tych którzy muszą mieć pod kontrolą ważne informacje nie tracąc czasu. Serwis jest w wersji bezpłatnej i pozwala na bezpłatny podgląd, aż do 30 linków z nielimitowaną liczbą klików.

Źródło: Informacja prasowa

bEroNqRe
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)