Notowania

polska
20.07.2009 15:10

Czary mary hokus pokus zmieniam Ci opis!

Tym razem Harry Potter zaczarował Gadu Gadu. Wystarczy jedno zaklęcie, by zmienić opis u znajomego - oczywiście bez jego wiedzy.

Podziel się
Dodaj komentarz

Tym razem Harry Potter zaczarował Gadu Gadu. Wystarczy jedno zaklęcie, by zmienić opis u znajomego - oczywiście bez jego wiedzy.

Warner Bros postanowił w oryginalny sposób promować w Polsce nowy film "Harry Potter i Książę Półkrwi". Tym razem wytwórnia zamierza przyciagnąć fanów, wykorzystując do tego popularny komunikator Gadu Gadu. Dzięki temu każdy fan przygód Harrego Pottera może zrobić żart znajomemu i bez jego wiedzy zmienić mu opis na GG. Jak zatem "zaczarować" komunikator?

- Jak zrobić małego psikusa w stylu Harry'ego Pottera? Wystarczy, że wpiszesz odpowiednie zaklęcie oraz numer komunikatora GG tej osoby. Tyle wystarczy, aby opis użytkownika w Gadu-Gadu został w magiczny sposób zmieniony... - podaje serwis Media2.

"Czarowanie" w tym wypadku wydaje się być proste. Trzeba dodać do listy kontaktów w komunikatorze Gadu-Gadu specjalny numer Harry'ego Pottera (240709), a następnie odezwać się do niego. Wysyłając do bota określone zaklęcie wraz z wybranym numerem GG, zmienimy znajomemu jego opis na komunikatorze. Jak się jednak okazuje, nawet magia stawia warunki. Trik się uda tylko wtedy, gdy nasz znajomy będzie miał Harrego Pottera dodanego do listy kontaktów.

Kampania przeprowadzana jest także w serwisie MojaGeneracja.pl. Tam Harry Potter doczekał się specjalnego profilu. Akcja potrwa do 25 lipca.

Tagi: polska, serwis, kampania, wypadek, film, styl, akcja, lipiec, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz