Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

DEMOCAMP 2009 - zaprezentuj swój start-up

0
Podziel się:

23-24 maja 2009r. w Poznaniu odbędzie się II edycja Targów DEMOCAMP - międzynarodowej imprezy, skupiającej start-upy, fundusze inwestycyjne, inkubatory przedsiębiorczości, prelegentów i obserwatorów z...

W dniach 23-24 maja 2009 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się II edycja Targów DEMOCAMP - międzynarodowej imprezy, skupiającej start-upy, fundusze inwestycyjne, inkubatory przedsiębiorczości, prelegentów i obserwatorów z całej Europy.

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce zakrojone na tak szeroką skalę. Organizator imprezy, Fundacja Polak 2.0, przewiduje udział około 500 uczestników.

Dzień pierwszy Targów upłynie pod znakiem międzynarodowego barcampu. Tego dnia odbywać się będą 4 równoległe sesje unconference, skoncentrowane wokół kwestii programowania, projektowania, marketingu w Internecie i zagadnień, związanych z uruchamianiem i rozwijaniem start-upów internetowych. Agenda będzie zbudowana przez samych uczestników, każdy zainteresowany wygłoszeniem prezentacji będzie miał więc możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Podczas DEMOCAMPU z całą pewnością nie zabraknie emocji. Drugiego dnia Targów odbędzie się konkurs start-upów, któremu przyglądać się będą obserwatorzy oraz grono zaproszonych ekspertów. Nowością wprowadzoną do tegorocznej edycji będzie dopuszczenie do udziału w konkursie także zagranicznych uczestników. Poszerzy się również grono komentatorów - wśród jury znajdą się międzynarodowe osobowości z branży IT.

Wstęp dla uczestników sesji oraz obserwatorów konkursu jest bezpłatny, podobnie jak zgłoszenie start-upu do konkursu. W tym roku start-upy będą jednak podlegać ostrzejszej niż dotąd selekcji, mającej na celu wyłonienie około 20 najbardziej innowacyjnych projektów, które uzyskają możliwość zaprezentowania się przed jurorami. Organizator za drobną opłatą zapewnia także możliwość prezentowania swojego start-upu na stoisku przez cały dzień.

Szczegóły, dotyczące DEMOCAMPU, agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Targów.

Interaktywnie.com jest patronem medialnym imprezy.

Uwaga: Do 15. kwietnia obowiązuje 20% zniżki na miejsce wystawiennicze zarówno dla start-upów jak i firm oraz instytucji świadczących produkty i usługi na potrzeby młodych firm internetowych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)