Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo
05.03.2009 16:10

Desperados organizuje konkurs na video-przysięgę wierności

Brytyjska agencja marketingu zintegrowanego Space rozszerzyła witrynę internetową marki Desperados o sekcję konkursową skierowaną do młodych entuzjastów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Brytyjska agencja marketingu zintegrowanego Space rozszerzyła witrynę internetową marki Desperados o sekcję konkursową skierowaną do młodych entuzjastów.

Kampania wspierana jest akcją w barach zlokalizowanych w większych brytyjskich miastach, która ma zachęcić młodych ludzi do odwiedzenia strony http://drinkdesperados.co.uk i wzięcia udziału w niecodziennym konkursie, w którym zdobyć można m. in. cztery bilety na tegoroczny Bestival, który odbywa się co roku na Isle of Wight. Konsumenci, którzy zdecydują się na udział w konkursie, trafiają do ekskluzywnej, chronionej hasłem sekcji, na stronie.

Pierwsze 100 osób, które uzyska status "Die Hard" otrzyma garść upominków promocyjnych od marki Desperados, jak również prawo do brania udziału w losowaniu nagród, które odbywało się będzie co dwa tygodnie. W zamian jednak muszą sfilmować, jak składają przysięgę wierności i wgrać filmik na stronę.

David Atkinson, dyrektor zarządzający Space, powiedział: "Nasza strona oraz konkurs odzwierciedla undergroundowy charakter marki Desperados, w celu wzmocnienia jej odbioru wśród grupy docelowej. Nasze strategiczne i kreatywne podejście do kampanii pomaga wykreować ambasadorów marki, którzy na pewno przyczynią się do wzrostu sprzedaży".

Konkursowy formularz rejestracji.

Źródło: Brandrepublic.com

Tagi: prawo, marki, kampania, strona, agencja, konkurs, bilety, udział, marketingu, charakter, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz