Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Disney: nowy serwis dla przedszkolaków

0
Podziel się:

Playhouse Disney uruchomił portal internetowy, który poprzez zabawę pomaga najmłodszym zdobywać wiedzę i bezpiecznie poruszać się po internecie.

Playhouse Disney uruchomił *portal internetowy*, który poprzez zabawę pomaga najmłodszym zdobywać wiedzę i bezpiecznie poruszać się po internecie.

Strona wykonana jest w technologii 3D. Jest w pełni interaktywna i przygotowana z mnóstwem gier i zabaw specjalnie dla przedszkolaków. Oprócz polskiego, jest dostępna także w 4 innych językach.

Przewodnikiem po wirtualnym świecie Playhouse Disney jest ważka Flitta. Łatwą nawigację strony umożliwia górny pasek menu, w którym znajdują się szybkie odsyłacze do konkretnych opowieści, muzyki, filmów lub gier.

Na nowej stronie przedszkolaki mogą spotkać znane postacie i sceny z seriali emitowanych w bloku Playhouse Disney. Dodatkowo postacie, takie jak Myszka Miki czy Kubuś Puchatek odzywają się do dzieci, zadają im pytania i zachęcają do wspólnej zabawy.

Nowa strona Playhouse Disney współgra z treścią bloku programowego Playhouse Disney, który jest emitowany codziennie na kanale Disney Channel od poniedziałku do piątku między 6.00 a 11.00, a w weekendy między 6.00 a 8.00. Łączy w sobie pomysłowe historie oraz przypadające do gustu dzieci postacie, dzięki którym nauka staje się dla przedszkolaków zabawą.

Źródło: Wirtualnemedia

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)