Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
11.08.2009 10:42

Dopasuj pracę do siebie!

Powstał nowy serwis rekrutacyjny JOBMATCH.pl, który mierzy dopasowanie CV do ofert pracy.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Powstał nowy serwis rekrutacyjny JOBMATCH.pl, który mierzy dopasowanie CV do ofert pracy. *

Główną zaletą nowej internetowej platformy rekrutacyjnej JOBMATCH ma być umożliwienie dopasowania kandydatów do ofert pracy. Zgodnie z tym, co mówią twórcy JOBMATCH, moduł SCORING umożliwiający to działanie, jest pierwszym tego typu rozwiązaniem w Polsce. Ma on ułatwić zarówno oferującym pracę, jak i tym, którzy jej poszukują, szybsze i bardziej precyzyjne znalezienie odpowiedniego stanowiska lub osoby. Informacje o dopasowaniu dostępne są zarówno dla pracodawcy, jak i kandydatów, a zamieszczanie ogłoszeń w systemie i korzystanie z jego funkcjonalności darmowe.

Wersja beta serwisu ruszyła miesiąc temu. Od tego czasu skorzystało z niej ponad 100 podmiotów, w tym m.in. Bahlsen, Sygnity, Impel Job Service czy AVIVA Commercial Union.

– W ramach JOBMATCH dostarczamy pracodawcom proste narzędzie dzięki któremu mogą oszczędzić sporo czasu na weryfikacji CV i poszukiwaniu najlepszych kandydatów – mówi Grzegorz Błażewicz, szef firmy Benhauer, pomysłodawca i twórca JOBMATCH.pl

Dodatkowo portal JOBMATCH.pl zarejestrowanym użytkownikom umożliwia zarządzanie CV, nadawanie statusów i dodawanie notatek, jak również komunikację z kandydatami z poziomu systemu. Poza tym pracodawca ma możliwość przeszukania bazy CV osób zarejestrowanych w systemie JOBMATCH. Wynik takiego wyszukiwania jest również przedstawiany jako lista kandydatów uporządkowana wg dopasowania.

Poszukujący pracy, którzy korzystają z JOBMATCH, mogą obserwować swoje dopasowanie na stanowiska, na które aplikują, a także dostają informację o dopasowaniu ich profilu do stanowisk pracy w interesujących ich kategoriach stanowisk. Oczywiście w każdej chwili można dokonać zmian w swoim CV.

JOBMATCH.pl to produkt własnym firmy Benhauer, która specjalizuje się w marketingu Internetowym oraz w rozwoju aplikacji Internetowych. Projekt JOBMATCH.pl jest dofinansowany przez UE w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Partnerem biznesowym jest firma EDGE Recruitment (www.edge.com.pl) . Partnerem merytorycznym projektu JOBMATCH jest najstarsza polska firma rekrutacyjna Sedlak & Sedlak.

Tagi: polska, gospodarka, praca, system, serwis, polski, marketing, portal, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz