Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Edward Krzemień redaktorem naczelnym Wyborcza.pl

0
Podziel się:

Edward Krzemień został redaktorem naczelnym serwisu Wyborcza.pl. Krzemień to jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy „Gazety Wyborczej”.

**

Edward Krzemień został redaktorem naczelnym serwisu Wyborcza.pl. Krzemień to jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy "Gazety Wyborczej".**

Edward Krzemień pracuje w "Gazecie" od jej pierwszego numeru, był wieloletnim kierownikiem w działach Kraj i Opinie. Wcześniej projektował układy scalone, działał w podziemnej "Solidarności" i współpracował z "Tygodnikiem Mazowsze". Teraz objął nowo utworzone stanowisko w serwisie Wyborcza.pl.

Wyborcza.pl to najczęściej odwiedzana strona gazety w polskim internecie - notuje miesięcznie 20 mln odsłon, odwiedza ją prawie 1,2 mln czytelników (dane za listopad 2008 r. wg Megapanelu PBI). Strona istnieje od 10 miesięcy - od momentu wydzielenia jej z portalu Gazeta.pl.

Wyborcza.pl publikuje na bieżąco aktualizowany serwis informacyjny i komentarze przygotowywane przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej". Oferuje także multimedia, aktualne e-wydanie "Gazety" z wersją audio i prowadzi do wszystkich aktywności internetowych "Gazety": serwisów lokalnych, wortalu Sport.pl, serwisów rekrutacyjnych i nieruchomości oraz na strony akcji społecznych "Gazety".

Na Wyborcza.pl/wideo pojawiają się m.in. materiały realizowane w nowoczesnym studiu telewizyjnym Agory, reportaże i wywiady. W nagraniach wideo bieżące wydarzenia i artykuły z "Gazety Wyborczej" komentują dziennikarze, m.in. Wojciech Jagielski, Bartosz Węglarczyk, Witold Gadomski oraz postacie ze świata kultury i sportu.

Źródło: Agora

nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)