Notowania

Przejdź na
marki
13.04.2009 01:00

Facebook dla brand managerów

Facebook Marketing Solutions to nowa strona zawierająca cenne wskazówki i case studies dla brand managerów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Facebook Marketing Solutions to nowa strona zawierająca cenne wskazówki i case studies dla brand managerów.

Od dawna Facebook to nie tylko największy na świecie serwis społecznościowy, ale również arena walk brandów, które starają się przyciągnąć uwagę internautów niestandardowymi formami marketingu. Nie jest przypadkiem, że drugim najpopularniejszym profilem w serwisie jest - po Baracku Obamie - profil Coca Coli. Przykładów udanych kampanii, wykorzystujących zaangażowanie społeczności jest wiele, a zapowiadane kolejne nowości (m.in. łatwiejsze tworzenie aplikacji flashowych) z pewnością zwiększą zainteresowanie platformą.

Na początku marca Facebook ogłosił gruntowną przebudowę swoich stron brandów, które od niedawna przyjęły wygląd tradycyjnych profili, dając marketerom większe możliwości interakcji ze społecznością. Gigant, który w ubiegłym tygodniu przekroczył 200 milionów użytkowników chce teraz dzielić się swoimi doświadczeniami.

W tym celu powstała specjalna strona Facebook Marketing Solutions, na której osoby zainteresowane przeprowadzaniem kampanii w Facebooku mogą uczyć się od najlepszych. W gronie opisywanych case'ów znajdziemy takie marki, jak Adobe, Lionsgate, czy Ben & Jerry, a zainteresowani mogą w komentarzach dyskutować na temat przebiegu i efektów ich akcji.

Case Study kampanii Adobe

Tagi: marki, serwis, marketing, nowa, strona, kolejne, facebook, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz