Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Firma w internecie. E-book Interaktywnie.com

0
Podziel się:

Aż 39 procent polskich przedsiębiorstw nie posiada strony internetowej. Nie można przecież nie zauważać ponad 17 milionów osób, które regularnie korzystają w Polsce z internetu. Interaktywnie.com przygotowało poradnik dla początkujących, który pozwoli rozwinąć skrzydła w internetowym biznesie.

Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają często przedsiębiorcy, którzy powinni właśnie ten kanał dotarcia do odbiorcy (klienta) wykorzystywać na wszelkich polach.

Tymczasem, jak wynika z najnowszego raportu HBP Polska zatytułowanego „Rzeczpospolita Internetowa w roku 2011” aż 39 procent polskich przedsiębiorstw nie posiada strony internetowej.

Tymczasem już grubo ponad 17 milionów osób korzysta w Polsce z internetu. 99 procent z nich, jeśli czegoś szuka w sieci, posługuje się wyszukiwarką Google. Warto więc sprawdzić co otrzymują w wynikach wyszukiwania, kiedy do Google wpisują imię i nazwisko przedsiębiorcy, nazwę firmy, albo markę.

Pobierz darmowy e-book: Firma w internecie [PDF]

Poradnik Interaktywnie.com, który oddajemy w Wasze ręce, pomoże kształtować wizerunek za pomocą najnowocześniejszych narzędzi i technik. Najnowocześniejszych i najskuteczniejszych.

Internet to najskuteczniejsze narzędzie public relations i marketingu. W dodatku najbardziej mierzalne. I jeszcze jedno: najtańsze! Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób interesuje się wykorzystaniem sieci do przeprowadzania kampanii PR-owych, agencje zajmujące się wspomaganiem kształtowania wizerunku za pośrednictwem www powstają jak grzyby po deszczu, a praktycznie w każdej dużej firmie dział odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami wpisuje w swoje strategie działania online. Bo przecież nie można nie zauważać ponad 17 milionów osób, które regularnie korzystają w Polsce z internetu.

Pobierz darmowy e-book: Firma w internecie [PDF]

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)