Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
08.06.2009 18:10

Firstlevel - nowa agencja SEM na polskim rynku

Firstlevel wchodzi oficjalnie na rynek jako agencja Search Engine Marketing, oferująca usługi pozycjonowania i promocji w wyszukiwarkach oraz sieciach kontekstowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Firstlevel wchodzi oficjalnie na rynek jako agencja Search Engine Marketing, oferująca usługi pozycjonowania i promocji w wyszukiwarkach oraz sieciach kontekstowych. *

Założycielem agencji jest Michał Cudny, do niedawna SEM manager agencji interaktywnej Hypermedia.

Kompetencje agencji skupiają się na działaniach SEO (Search Engine Optimization) oraz prowadzeniu i zaawansowanej optymalizacji kampanii linków sponsorowanych, również poprzez testy multiwariacyjne stron docelowych dla kampanii PPC. Korzyścią dla klientów ma być maksymalizacja współczynnika konwersji oraz zwrotu z inwestycji (ROI).

Preferowane modele rozliczeniowe to success fee, CPA (Cost per Action), co wpisuje się w trend performance marketingu. W ofercie firmy znajdują się również działania z zakresu marketingu szeptanego, które są wsparciem dla działań pozycjonowania organicznego stron www (SEO).

Oferta Firstlevel kierowana jest przede wszystkim do dużych i średnich firm z branży finansowej, motoryzacyjnej, turystycznej, RTV&AGD, e-commerce i telekomunikacyjnej.

Firma do końca 2009 planuje zatrudniać 8 osób, w tym specjalistów zajmujących się pozycjonowaniem organicznym, optymalizacją stron docelowych i planowaniem kampanii linków sponsorowanych w Google.

Firstlevel chce konkurować z największymi podmiotami z branży SEM przede wszystkim jakością obsługi klienta, specjalizacją oraz ceną świadczonych usług.

Źródło: Firstlevel.pl

Tagi: firma, rynek, branży, nowa, polski, marketing, kampania, promocja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz