Notowania

serwis
01.07.2009 15:10

Frytka blipuje!

Kontrowersyjna gwiazda reality-show tym razem chce wywołać szum w serwisie Blip.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kontrowersyjna gwiazda reality-show tym razem chce wywołać szum w serwisie Blip.pl.

Agnieszka Frykowska swoje pierwsze blipnięcia wykonała wczoraj rano informując m.in. o swojej alergii i zjedzonych lodach śliwkowych. Wśród użytkowników nie brak wątpliwości na temat prawdziwości konta, jednak rzecznik prasowy GG Network S.A. potwierdza, że ^frytka to nie fake.

Pojawienie się gwiazdy na Blipie wieszczono - co prawda w formie żartów - przy okazji dołączenia do społeczności blipujących popularnego blogera, Kominka.

Frytce przytrafiło się już kilka drobnych gaf - uczestniczka Big Brothera przyznała, że nie nadąża z przyjmowaniem zaproszeń, których w serwisie Blip.pl... się nie wysyła. Do tej pory do listy obserwowanych dodało ją niewiele ponad 50 osób.

Temat mikroblogingu w ostatnich tygodniach zdominował serwisy branżowe, a polskie odpowiedniki popularnego na całym świecie Twittera wciąż walczą o miano lokalnego lidera. W ocenie specjalistów wielkim wygranym może okazać się ta platforma, która zdoła przyciągnąć do siebie jak największą liczbę osób spoza środowisk geeków, które stałyby się jej ambasadorami w realnym świecie. Po Kominku, Frytka to kolejna postać, która w perspektywie czasu może zmienić obraz nie tylko samego Blipa, ale też polskiej sceny mikroblogowej.

Tagi: serwis, polski, platforma, użytkowników, konto, świecie, społeczności, list, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz