Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
03.08.2009 14:38

Gadu-Gadu w tramwaju

Przez trzy dni warszawianie będą mogli korzystać za darmo z Gadu-Gadu przez swoje komórki - gdzie? W autobusie, w tramwaju i w metrze.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Przez trzy dni warszawianie będą mogli korzystać za darmo z Gadu-Gadu przez swoje komórki - gdzie? W autobusie, w tramwaju i w metrze. *

Gadu-Gadu i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie przygotowali dla mieszkańców stolicy specjalną akcję. 4 sierpnia w dziesięciu najbardziej zatłoczonych miejscach Warszawy, pojawią się nadajniki bluetooth. Przez trzy dni (do 6 sierpnia) pasażerowi i przechodni, którzy znajdą się w ich pobliżu, będą mogli pobrać bezpłatny komunikator Gadu-Gadu w wersji na telefony komórkowe, a użytkownicy telefonii GaduAIR, którzy posiadają już komunikator w swoich telefonach - uaktywnić połączenie bluetooth.

Komunikacja w komunikacji

Celem przeprowadzanej wspólnie przez ZTM i GG akcji jest sprowokowanie pasażerów do niezobowiązujących pogadanek w drodze do pracy, na zakupy. Warszawianie, korzystając z komunikatora GG, będą mogli w sposób anonimowy zaczepić, czy zagadnąć innego współpasażera. Jak podkreślają pomysłodawcy akcji - ma ona pobudzać codzienną, zwykłą, ludzką potrzebę bliskości i nawiązywania kontaktów.

Jak zaczepić?

Po pobraniu komunikatora, na ekranie telefonu wyświetli się informacja, czy w pobliżu znajduje się osoba, która chce nawiązać kontakt. Widoczny będzie jedynie jej "nick", bez numeru telefonu.

- Z pewnością sposób zagadywania przez komórkę spodoba się młodym osobom obeznanym już z GG i komórkami, akcja jednak skierowana jest do wszystkich pasażerów stołecznej komunikacji - mówi Jarek Rybus z Gadu-Gadu, pomysłodawca akcji.

Gdzie?

W tych miejscach w dniach 4,5,6 sierpnia będzie można pobrać bezpłatnie Mobilne Gadu-Gadu na swój telefon komórkowy:

  • Metro Politechnika
  • Metro Pola Mokotowskie
  • Pętla i Metro Wilanowska
  • Centrum Handlowe Warszawa Wileńska
  • Metro Centrum
  • Rondo Waszyngtona
  • Rondo Wiatraczna
  • Metro Świętokrzyska
  • Ratusz Arsenał
  • Muzeum Narodowe/EMPIK

Twórcy akcji podkreślają, że jeśli spotka się ona z dużym zainteresowaniem, być może zostanie przeprowadzona również w innych miastach w kraju.

Okolicznościowa warszawska karta miejska

Akcja będzie także okazją do zdobycia osobistej Warszawskiej Karty Miejskiej z limitowanej serii ze słoneczkiem w żółto-czerwonych barwach GG (ale także stołecznej komunikacji). Kartę z limitowanej serii będzie można zamówić tylko przez 72 godziny. Będzie istniała także możliwość zamówienia jej za pośrednictwem Internetu na stroniepersonalizacja.ztm.waw.pl.

O akcji warszawianie będą powiadomieni za pomocą komunikatora Gadu-Gadu, a także poprzez ulotki i plakaty informacyjne umieszczone w gablotach na stacjach metra oraz w Punktach Obsługi Pasażera ZTM.

Tagi: internet, praca, pomoc, warszawa, strona, transport, telefon, centrum, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz