Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gazetki promocyjne sieci handlowych na Onecie

0
Podziel się:

Grupa Onet.pl uruchomiła nowy serwis internetowy GazetkiPromocyjne.Onet.pl, w którym znaleźć można najnowsze gazetki promocyjne sieci handlowych w całej Polsce.

Grupa Onet.pl uruchomiła nowy serwis internetowy GazetkiPromocyjne.Onet.pl, w którym znaleźć można najnowsze gazetki promocyjne sieci handlowych w całej Polsce.

Strona główna serwisu - Gazetkipromocyjne.Onet.pl

Serwis GazetkiPromocyjne.Onet.pl stworzony z myślą zarówno o klientach, którzy dzięki nawigacji mogą szybko poznać najnowsze oferty promocyjne w swoim mieście, ale również jest narzędziem dla marketerów, pomagając im skutecznie docierać z ofertą do klientów za pośrednictwem największego polskiego portalu.

"Serwis z gazetkami uzupełnia Galerię Handlową Onet Zakupy. Użytkownicy mają tam dostęp do pełnej informacji produktowej w jednym miejscu. Mogą w wygodny sposób wyszukać oferty ze sklepów internetowych, aukcji czy też właśnie sieci handlowych. Dzięki temu można zawsze wyszukać najkorzystniejszą ofertę, nawet jeśli zakup nastąpi w tradycyjnym sklepie. Szacuje się, że wartość zakupów dokonywanych w tradycyjnych kanałach pod wpływem informacji z Internetu może osiągnąć w tym roku nawet 25 mld złotych. Dlatego na Onecie dążymy do dostarczenia użytkownikowi pełnej informacji o ofertach i najkorzystniejszych cenach bez względu na decyzję, gdzie zostanie dokonana transakcja" - mówi Michał Nowak, dyrektor operacyjny pionu e-commerce w Grupie Onet.pl

W momencie uruchomienia serwisu dostępne są gazetki z 12 sieci handlowych. Trwają rozmowy z kolejnymi. Publikacja gazetek jest bezpłatna a dla marketerów sieci handlowych Onet przygotował również płatne formy reklamowe i pakiety promocyjne, takie jak np. wykupienie na wyłączność sekcji tematycznej, które pozwolą im jeszcze skuteczniej docierać z ofertą promocyjną do użytkowników Internetu.

Źródło: Onet.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)