Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

GG Pro - komunikator dla firm już dostępny

0
Podziel się

Na rynku pojawił się nowy biznesowy komunikator internetowy - GG Pro.

bEieTJit

Na rynku pojawił się nowy biznesowy komunikator internetowy - GG Pro. Debiut najnowszego produktu spółki LIVECHAT Software poprzedził miesiąc testów, w których wzięło udział ponad 5000 beta testerów.

GG Pro to komunikator przeznaczony do rozmów tekstowych i głosowych. Poza standardowymi funkcjami posiada rozwiązania takie jak wspólna lista kontaktów, zarządzanie uprawnieniami pracowników, współdzielona historia rozmów i statystyki aktywności. Dzięki temu oprogramowanie umożliwia nie tylko sprawną komunikację pomiędzy pracownikami, ale także gromadzenie wiedzy zarówno w małych i średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach.

bEieTJiv

"Nasz produkt przeznaczony jest dla biznesu, dlatego o jego przetestowanie poprosiliśmy przedsiębiorców i managerów z korporacji" - mówi Szymon Klimczak, dyrektor marketingu LIVECHAT Software, spółki tworzącej GG Pro. "Otrzymaliśmy kilkaset zgłoszeń zawierających sugestie zmian w produkcie i pomysły na jego dalszy rozwój. Kilkanaście firm zdecydowało się również na zakup naszego komunikatora jeszcze przed zakończeniem testów" - dodaje.

GG Pro odróżnia od bezpłatnych rozwiązań możliwość zaawansowanego zarządzania pracownikami korzystającymi z komunikatora. Począwszy od fazy tworzenia kont, przez nadawanie pracownikom uprawnień i przydzielanie ich do grup roboczych i departamentów, aż po monitoring ich aktywności i statystyki rozmów. W pracy mają pomóc takie funkcje jak współdzielona lista kontaktów i historia rozmów. Komunikator biznesowy umożliwia ustanowienie polityki wykorzystania komunikatorów. Administrator systemu decyduje wtedy m.in. czy pracownicy mogą korzystać z dodatkowych protokołów komunikacyjnych, korzystać z prywatnego komunikatora, lub np. prowadzić prywatne rozmowy.

Więcej informacji o różnicach między obiema wersjami można znaleźć na stronie http://ggpro.pl

Źródło: LIVECHAT Software

bEieTJiW
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)