Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
10.03.2010 15:55

GoldenSubmarine stworzył serwis dla Honda Poland

Agencja GoldenSubmarine uruchomiła serwis korporacyjny dla samochodów i motocykli marki Honda.

Podziel się
Dodaj komentarz

Agencja GoldenSubmarine uruchomiła serwis korporacyjny dla samochodów i motocykli marki Honda.

Serwis Honda.plpodzielony jest na dwie wersje – samochodową i motocyklową. O wyborze jednej z nich użytkownik decyduje po wejściu na stronę główną. Częścią wspólną dla obu grup są informacje korporacyjne.

Na witrynach znaleźć można dokładne opisy poszczególnych modeli, ich dane techniczne oraz cenniki. Ponadto internauci zapoznać mogą się z materiałami wideo czy zdjęciami. Mogą pobrać również tapety i wygaszacze ekranu.

W nowym serwisie zmieniono grafikę, dodano nowe sekcje i funkcjonalności takie, jak np. porównywarka modeli czy konfigurator pozwalający na wybranie odpowiedniego pojazdu i np. ewentualne umówienie się na jazdę próbną.

W zakładce „Moja Honda” znaleźć można natomiast informacje na temat punktów serwisowych, gwarancji i assistance. W sekcji „Honda po Europie” zgromadzone są dane o warunkach prawnych dotyczących jazdy w krajach europejskich.

Przygotowano również coś dla tych, którzy wolą samochody używane. W dziale „Kup Hondę” znajduje się zakładka „Samochody używane”, gdzie prowadzona jest „giełda” samochodów używanych marki Honda.

Źródło: GoldenSubmarine

Tagi: serwis, samochody, strona, motocykl, honda, agencja, dane, grupa, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz