Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
22.09.2009 09:27

GreenCamp - spotkanie branży IT i organizacji ekologicznych

Jakie rozwiązania internetowe mogą być przydatne dla branży ekologicznej? Jak stworzyć wizerunek organizacji ekologicznej za pomocą narzędzi internetowych?

Podziel się
Dodaj komentarz

Jakie rozwiązania internetowe mogą być przydatne dla branży ekologicznej? Jak stworzyć wizerunek organizacji ekologicznej za pomocą narzędzi internetowych? W jaki sposób doświadczenia branży IT mogą być przydatne dla organizacji ekologicznych? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas GreenCampu, który odbędzie się we Wrocławiu 23 października.

GreenCamp to nieformalne spotkanie przedstawicieli branży internetowej (agencje interaktywne, informatycy, specjaliści ds. ePR etc.) i branży „zielonej” (NGO, firmy promujące rozwiązania proekologiczne etc.). Służy ono wymianie doświadczeń i zapoznaniu się z praktycznymi zastosowaniami internetu w działaniach ekologicznych. Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów do swoich projektów.

Zaproszeni prelegenci wymienią się wiedzą, która umożliwi wspólne działania obu środowisk. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza znajdującego się na stronie biznes20.pl.

Organizatorami spotkania GreenCamp są: Biznes 2.0, Divante, Fundacja Ekorozwoju FER, Internet Designers i Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła". Interaktywnie.com objęło patronat medialny nad spotkaniem.

Źródło: Biznes 2.0

Tagi: internet, branży, pomoc, strona, biznes, spotkanie, agencja, rejestracja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz