Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Grupa Pracuj wprowadza nową e-technologię

0
Podziel się

Grupa Pracuj wprowadziła na rynek nowe narzędzie wspierające pozyskiwanie kandydatów do pracy za pośrednictwem Internetu.

bEihggjV

Grupa Pracuj wprowadziła na rynek nowe narzędzie wspierające pozyskiwanie kandydatów do pracy za pośrednictwem Internetu.

eRecruiter to system rekrutacji on-line, umożliwiający m.in. budowanie firmowej bazy aplikacji kandydatów czy śledzenie najskuteczniejszych źródeł ich pozyskiwania.

bEihggjX

eRecruiter to internetowa aplikacja wspierająca zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie. Umożliwia przygotowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na firmowej stronie www, w Intranecie, w portalu Pracuj.pl oraz innych internetowych serwisach rekrutacyjnych.

eRecruiter umożliwia także zbieranie aplikacji kandydatów za pomocą skonstruowanego przez osobę rekrutującą formularza aplikacyjnego, a nie poprzez skrzynkę e-mail.

Dane kandydatów, uzupełniane o oceny uzyskane podczas procesu kwalifikacyjnego, tworzą bazę, którą można dowolnie przeszukiwać i filtrować. Ułatwieniem jest funkcja ujawniająca źródło, z którego kandydat aplikował na ogłoszenie - wskazuje kanały rekrutacyjne i pozwala optymalizować wydatki przeznaczone na pozyskiwanie nowych pracowników.

eRecruiter jest drugim systemem rekrutacji on-line oferowanym przez Grupę Pracuj. Firma jest także jedynym w Polsce licencjonowanym partnerem firmy MrTed Ltd., sprzedającym i wdrażającym kompleksowy system do pozyskiwania talentów TalentLink.

bEihggkd

Źródło: Grupa Pracuj

bEihggky
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)