Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
01.06.2009 12:10

Grupa Pracuj wprowadza nową e-technologię

Grupa Pracuj wprowadziła na rynek nowe narzędzie wspierające pozyskiwanie kandydatów do pracy za pośrednictwem Internetu.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Grupa Pracuj wprowadziła na rynek nowe narzędzie wspierające pozyskiwanie kandydatów do pracy za pośrednictwem Internetu. *

eRecruiter to system rekrutacji on-line, umożliwiający m.in. budowanie firmowej bazy aplikacji kandydatów czy śledzenie najskuteczniejszych źródeł ich pozyskiwania.

eRecruiter to internetowa aplikacja wspierająca zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie. Umożliwia przygotowanie i publikację ogłoszeń rekrutacyjnych na firmowej stronie www, w Intranecie, w portalu Pracuj.pl oraz innych internetowych serwisach rekrutacyjnych.

eRecruiter umożliwia także zbieranie aplikacji kandydatów za pomocą skonstruowanego przez osobę rekrutującą formularza aplikacyjnego, a nie poprzez skrzynkę e-mail.

Dane kandydatów, uzupełniane o oceny uzyskane podczas procesu kwalifikacyjnego, tworzą bazę, którą można dowolnie przeszukiwać i filtrować. Ułatwieniem jest funkcja ujawniająca źródło, z którego kandydat aplikował na ogłoszenie - wskazuje kanały rekrutacyjne i pozwala optymalizować wydatki przeznaczone na pozyskiwanie nowych pracowników.

eRecruiter jest drugim systemem rekrutacji on-line oferowanym przez Grupę Pracuj. Firma jest także jedynym w Polsce licencjonowanym partnerem firmy MrTed Ltd., sprzedającym i wdrażającym kompleksowy system do pozyskiwania talentów TalentLink.

Źródło: Grupa Pracuj

Tagi: firma, rynek, nowe, pracy, system, polsce, dane, online, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz