Notowania

Przejdź na
usa
23.06.2009 15:10

Hekkelstrand wzmacnia OS3 multimedia

Szeregi agencji interaktywnej OS3 multimedia zasilił Torsten Hekkelstrand, który obejmie stanowisko group account directora. Będzie on m.in. nadzorować wszystkie działania związane z obsługą klientów...

Podziel się
Dodaj komentarz

**

Szeregi agencji interaktywnej OS3 multimedia zasilił Torsten Hekkelstrand, który obejmie stanowisko group account directora. Będzie on m.in. nadzorować wszystkie działania związane z obsługą klientów agencji.**

Torsten związany jest z branżą internetową od 7 lat. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę na stanowisku communication directora w agencji Market Point & Holst w Warszawie, gdzie przygotowywał strategię komunikacji online dla dotychczasowych i nowych klientów. Pracował również w ACR Worldwide Poland, gdzie był odpowiedzialny za największych i najbardziej aktywnych klientów agencji (Philip Morris Polska i marki Marlboro oraz L&M). Nadzorował i koordynował wszystkie projekty online, również te realizowane w skali międzynarodowej.

Jako account director w agencji JWT Torsten odpowiedzialny był za stworzenie i rozwój działu i marketingu, natomiast na stanowisku group account director, Head of Digital Department w OmnicomMedia Group zarządzał departamentem i zespołem projektowym, a także przedstawiał klientom rozwiązania komunikacji interaktywnej. Pełnił również funkcję group account director w Impact Proximity w Dubaju, gdzie nadzorował komunikację cyfrową dla klientów regionu Zatoki Perskiej.

Torsten studiował w USA w Pacific Lutheran University w Tacoma. Jest też absolwentem studiów MBA na Uniwersytecie w Luton w Wielkiej Brytanii. W North-Western Politechnic Institute w Sankt-Petersburgu w Rosji uczestniczył w projekcie badań marketingowych polegających na ocenie możliwości wejścia firmy Ahlens AB na rynek rosyjski.

- Mając na względzie znakomite kwalifikacje i ogromne doświadczenie Torstena jestem głęboko przekonany, że jego dołączenie do zespołu OS3 pozwoli nam wspiąć się na jeszcze wyższy poziom w zakresie obsługi klienta i znacząco przyczyni się do dalszego zwiększenia satysfakcji ze współpracy z nami - powiedział Marcin Maj, dyrektor zarządzający OS3 multimedia.

Poza swoim ojczystym językiem (szwedzkim) biegle posługuje się językiem angielskim, norweskim, duńskim i polskim.

Tagi: usa, rosja, rynek, praca, warszawa, polski, marketing, projekt, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz