Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Interia i Moby zapraszają na konkurs

0
Podziel się:

Zadaniem uczestników jest stworzenie klipu do najnowszego singla Moby'ego, zatytułowanego ,,Mistake", z płyty ,,Wait for me". Zwycięzca konkursu wyłoniony zostanie przez samego artystę.

Interia i Moby zapraszają na konkurs
bEJUyWjV

Interia.pl i Moby - gwiazda światowej sceny klubowej, we współpracy z EMI Poland, zapraszają na konkurs dla utalentowanych użytkowników portalu.

Zadaniem uczestników jest stworzenie klipu do najnowszego singla Moby’ego, zatytułowanego „Mistake”, z płyty „Wait for me”. Zwycięzca konkursu wyłoniony zostanie przez samego artystę.

Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników, którzy posiadają lub założą swój profil w serwisie Muzzo.pl. Wystarczy, że załączą na nim przygotowany przez siebie klip i dokonają zgłoszenia na stronie: www.moby.muzzo.pl.

bEJUyWjX

Konkursowe klipy należy zgłosić do 15 października 2009 r. Spośród wszystkich propozycji jury - złożone z dziennikarzy muzycznych INTERIA.PL oraz specjalistów z EMI Music Poland – wyłoni najlepszą dziesiątkę. W następnym etapie to internauci - drogą głosowania SMS - wybiorą 5 finałowych nagrań, spośród których sam Moby wybierze laureata. Najlepsze – zdaniem gwiazdy - nagranie emitowane będzie na antenie 4 FUN TV, a jego autor zaproszony zostanie do programu „Partymania”.

Źródło: INTERIA.PL

bEJUyWky
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)