Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
10.12.2009 11:29

Internet w branży Human Resources

W najbliższy wtorek odbędzie się pierwsza otwarta i darmowa konferencja NetHR 2009 poświęcona Internetowi w działach Human Resources. Na spotkaniu ogłoszone zostaną wyniki Badania HR przeprowadzonego przez HRStandard.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz

Portal specjalistów branży Human Resources HRstandard.pl oraz dostawca systemu do rekrutacji HumanWay.pl organizują otwartą, darmową konferencję dla branży HR - netHR 2009. Na spotkaniu, które odbędzie się 15 grudnia 2009 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście w Warszawie, zaprezentowane zostaną wyniki badania HR sprawdzającego poziom wykorzystania Sieci w działach firm związanych z rekrutacją i zarządzaniem personelem. Badanie było prowadzone od lipca do końca października bieżącego roku za pośrednictwem strony i ankiety internetowej badaniehr.pl. Stroną merytoryczną badania i opracowaniem wyników zajmują się wydawcy portalu HRStandard.pl.

Zbliżająca się konferencja rozpoczyna cykl spotkań, podczas których organizatorzy planują pokazać, w jaki sposób można odpowiednio zastosować narzędzia internetowe. Poruszane mają być m.in. tematy takie, jak wsparcie procesów rekrutacji, wizerunek pracodawcy, czy zarządzanie talentami.

_ – Konferencja netHR to okazja do wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystania internetu w zarządzaniu personelem. To pierwsze w Polsce wydarzenie w całości poświęcone temu tematowi. Mamy nadzieję, że rozpocznie dyskusję nad kierunkami rozwoju polskiego HRu i na trwałe wpisze się w tradycje spotkań branżowych _ - mówi Barbara Zych, HRstandard.pl

Każdy, kto chciałby wziąć udział w konferencji, musi wcześniej zarejestrować się na stronie http://netHR.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. –_ Cieszy nas duże zainteresowanie konferencją. Już w kilka godzin po otwarciu rejestracji swój udział potwierdziło blisko sto osób w tym przedstawiciele największych polskich pracodawców. Jak widać wykorzystanie Internetu w HR to bardzo gorący temat _ - komentuje Kuba Filipowski, Humanway.pl.

Tagi: polska, internet, branży, system, polski, sieci, strona, sport, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz