Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

InternetBeta 2010 z Bardem i Lessigiem

Alexander Bard, autor "Netokracji", oraz Lawrence Lessig, profesor prawa na Harvard Law School, będą gośćmi podczas wrześniowej konferencji InternetBeta w Rzeszowie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Alexander Bard, autor "Netokracji", oraz Lawrence Lessig, profesor prawa na Harvard Law School, będą gośćmi podczas wrześniowej konferencji InternetBeta w Rzeszowie.

Druga edycja InternetBeta odbędzie się w dniach 15-17 września 2010 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Swoją obecność potwierdzili już między innymi:

  • Alexander Bard, autor głośnej książki "Netokracja", popularyzator Internetu, wykładowca Stockholm School of Economics, człowiek popkultury, który kieruje dziewięcioma międzynarodowymi tematycznymi sieciami internetowymi, w przeszłości lider zespołu Army of Lovers.
  • Lawrence Lessig profesor prawa na Harvard Law School, założyciel Center for Internet and Society na Uniwersytecie Stanfordzkim. Autor publikacji dotyczących miedzy innymi praw autorskich, laureat licznych nagród, pasjonat, który otrzymał tytuł jednego z najlepszych naukowców – wizjonerów w Stanach Zjednoczonych. Jest uznawany za najlepszego prawnika w świecie Internetu, a jego wystąpienia są nagradzane owacjami na stojąco.
  • Gavin McGarry, prezes Jumpwire Media – agencji medialnej działającej w obszarze telefonii komórkowej, social mediów, gier wideo oraz Internetu. Współpracował z głównymi światowymi sieciami multimedialnymi, takimi jak NBC, Discovery, CTV i Global Television. Świetny mówca i uznany ekspert z zakresu wykorzystania mediów w marketingu i nie tylko.

Nie zabraknie również krajowych specjalistów i pasjonatów Internetu – wystąpią między innymi: Mariusz Jarzębowski – Microsoft Polska, Dominik Kaznowski - Nasza- Klasa.pl, Jacek Jankowski –Redefine, Michał Sadowski - dyrektor generalny Grupy Pino, Paweł Tkaczyk - Prezes Zarządu agencji reklamowej MIDEA, Rafał Han – CEO HanBright.

Udział w trzydniowej konferencji wraz z wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami kosztuje 790 zł dla przedstawicieli biznesu i 590 zł dla samorządów, NGO's i uczelni (w przedpłacie do 30 lipca). Po tym terminie kwota wzrasta odpowiednio do 1090 i 790 złotych.

Tagi: książki, internet, polski, media, prawo, microsoft, prezes, marketing, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz