Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

iPad w Polsce razem z nowym iPhonem

Nie bez emocji w Polsce pojawia się iPhone, a jednocześnie iPlus rozpoczyna sprzedaż iPada. Koszt tabletu wynosi od 1999zł do prawie trzech tysięcy, zależnie od wysokości abonamentu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nie bez emocji w Polsce pojawia się iPhone, a jednocześnie iPlus rozpoczyna sprzedaż iPada. Koszt tabletu wynosi od 1999zł do prawie trzech tysięcy, zależnie od wysokości abonamentu.

Warto jednak zaznaczyć, że Plus nie ma oficjalnej umowy z Apple, a urządzenia kupuje od hurtowników. To jednak pozwala sieci na wprowadzenie iPada jako pierwszej sieci w Polsce. Cena urządzenia w ofercie indywidualnej rozpoczyna się już od 1999zł, a kończy na prawie 3 tys. złotych. Nieco mniej zapłacą osoby korzystające z oferty firmowej. Najniższa cena iPada dla firm to 1639 złotych.

Oferta dla klientów indywidualnych (ceny z VAT):

Oferta dla firm (ceny bez VAT):

Oferta iPlusa z iPadem dostępna będzie w wybranych punktach sieci sprzedaży Plus na terenie całego kraju.

Dziś w Polsce debiutuje również iPhone 4. Jak dotąd ceny telefonu ujawniły dwie sieci: Plus i Play. Tanio nie jest - w najtańszej wersji abonamentu w obu sieciach telefon kosztuje 3799 złotych (abonament 150 w Plusie na 24 miesiące), a w Mixturze na 10 doładowań o 500 złotych więcej. Najtaniej za telefon zapłacimy podpisując umowę na 36 miesięcy z Plusem, płacąc miesięcznie 350zł (klienci indywidualni). W tej opcji iPhone 4 kosztuje tylko 1999 złotych. Z kolei w Play najtańszy będzie w ofercie internetowej dla firm - przy umowie na 250zł miesięcznie. Play rozpoczął sprzedaż internetową iPhona w zeszły piątek, Plus startuje dzisiaj. Póki co ani Orange ani Era nie ujawniły cen urządzenia, wiadomo jednak, że i w przypadku tych operatorów telefon trafi do oferty.

Tagi: sprzedaż, ceny, sieci, cena, polsce, firm, urządzenia, telefon, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz