Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
04.02.2010 11:23

iplex.pl zapewnia darmowe wypożyczanie filmów

Internauci mogą za darmo i legalnie oglądać filmy na stronie iplex.pl. Wszystko dzięki temu, że serwis finansowany jest przychodami z reklam.

Podziel się
Dodaj komentarz

Internauci mogą za darmo i legalnie oglądać filmy na stronie iplex.pl. Wszystko dzięki temu, że serwis finansowany jest przychodami z reklam.

Serwis VoD iplex.plpozwala internautom na bezpłatne korzystanie z zasobów swojej oferty - również bez logowania. Przedstawiciele serwisu podkreślają, że filmy nie będą przerywane reklamami.,

- Zaoferowanie użytkownikom iplex.pl bezpłatnych treści audiowizualnych stanowi pogodzenie interesów obu stron – reklamodawcy zyskują uważnego odbiorcę swoich spotów, a sami użytkownicy mają dobre skojarzenia z oglądaną reklamą, gdyż dzięki niej otrzymują rzeczywistą wartość – uważa Arkadiusz Świerczewski, współtwórca portalu.

Do skorzystania z usług iplex.pl nie potrzebne jest dodatkowe oprogramowanie. Płynny odbiór filmów w jakości PAL jest możliwy na łączach od 256 kbit/s, a usługa działa na wszystkich przeglądarkach w systemach operacyjnych Windows i MacOSX. Serwis nie wymaga instalowania żadnej aplikacji na komputerze.

Jednoczśnie w ofercie znalazło się wiele nowych filmów, które podzielono na różnorodne sekcje tematyczne. Dla użytkowników przygotowano nowe zakładki, takie, jak najpopularniejsze pozycje w danym miesiącu czy weekendzie.

Źródło: iplex.pl

Tagi: serwis, system, reklama, strona, film, jakości, komputer, użytkownicy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz