Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Paweł Szygulski
|

Jak kupić bilety na Euro 2012? Rejestracja w systemie UEFA

0
Podziel się:

Od 1 do 31 marca będziemy mogli składać zamówienia na bilety na Euro 2012. Już teraz możemy jednak założyć konto, które jest niezbędne do złożenia zamówienia.

Jak kupić bilety na Euro 2012? Rejestracja w systemie UEFA
(fot. Flickr.com/schuey/CC)

Od 1 do 31 marca będziemy mogli składać zamówienia na bilety na Euro 2012. Już teraz możemy jednak założyć konto, które jest niezbędne do złożenia zamówienia.

Konto zakładamy na stronie UEFA. Możemy też na nią wejść ze strony głównej www.uefa.com. Wystarczy u góry ekranu kliknąć zakładkę Euro 2012 a po wyświetleniu się nowego ekranu zakładkę tickets. Następnie wybieramy przycisk ticket portal, który prowadzi nas do strony, na której możemy zarejestrować konto. Domyślnie wyświetli się ona w języku angielskim, jednak bez problemu zmienimy go na polski, niemiecki, francuski, ukraiński lub rosyjski. Znajdziemy też tam odnośniki do informacji na temat biletów oraz sposobu ich zamawiania.

Po kliknięciu przycisku stwórz konto przechodzimy do zasadniczego formularza rejestracyjnego. Wpisujemy tam: adres e-mail, hasło, które będzie obsługiwać nasz profil, imię, nazwisko, narodowość, numer paszportu lub dowodu tożsamości, datę urodzenia, płeć, kraj oraz numer telefonu. Opcyjnie możemy też podać drugi numer telefonu. Możemy też wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych. Jest to jednak zupełnie dobrowolne, ponieważ nie jest to jedna konieczne do zakupu biletów.

Po dokonaniu rejestracji wyświetli się komunikat informujący, że dla pełnej aktywacji konta musimy jeszcze zalogować się na naszym koncie e-mail, gdzie czeka na nas wiadomość z linkiem aktywującym konto. Wiadomość zawiera też numer klienta, którego będziemy używać jako naszego loginu.

Po kliknięciu w link aktywacyjny ukaże się tekst: Pomyślnie stworzyłeś swoje konto na portalu biletowym UEFA EURO 2012. Poniżej wyświetli się również nasz numer klienta i opcja zaktualizuj swoje dane. Będzie ona dostepna przy każdym logowaniu się do systemu.

Ceny biletów na mecze Euro 2012
Rodzaj meczu Kategoria 1 Kategoria 2 Kategoria 3
Mecz otwarcia 250 euro 140 euro 45 euro
Mecze grupowe 120 euro 70 euro 30 euro
Ćwierćfinały 150 euro 80 euro 40 euro
Półfinały 270 euro 150 euro 45 euro
Finał 600 euro 330 euro 50 euro

Próba wylogowania się w trakcie przeglądania danych może zakończyć się niepowodzeniem. System będzie żądał od nas podania loginu i hasło a za każdym razem, gdy je podamy, ponowi to żądanie. Tego problemu nie ma, gdy spróbujemy się wylogować po kliknięciu najpierw w zakładkę zarejestruj się.

Zamawianie biletów będzie możliwe między 1 a 31 marca. Nie obowiązuje przy tym zasada im szybciej, tym lepiej. Termin rejestracji i złożenia zamówienia nie ma wpływu na nasze szanse w losowaniu.

Wejściówki możemy zamawiać na kilka sposobów: jako bilety na pojedyncze mecze, w pakiecie na wszystkie mecze naszej drużyny, na wszystkie mecze grupowe w danym mieście oraz na wszystkie mecze pucharowe w danym mieście. W każdym z tych przypadków możemy złożyć zamówienie na bilety dla maksymalnie 4 osób.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)