Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
05.07.2010 12:30

Jak trzymasz swój telefon? Nokia dogryza iPhone'owi

Steve Jobs stwierdził, że problem z zasięgiem w nowym iPhone to wina nieprawidłowego trzymania urządzenia w ręku. Nokia złośliwie odpowiada: nasz telefon możesz trzymać jak chcesz.

Podziel się
Dodaj komentarz

Steve Jobs stwierdził, że problem z zasięgiem w nowym iPhone to wina nieprawidłowego trzymania urządzenia w ręku. Nokia złośliwie odpowiada: nasz telefon możesz trzymać jak chcesz.

Co zrobić, by nowy iPhone nie gubił zasięgu podczas rozmowy? - pyta zaniepokojony internauta. Trzymaj go inaczej - odpowiada Jobs. Proste rozwiązanie, zakomunikowane w dość "odczepliwy" sposób, nie zadowoliło użytkowników iPhonów. Interweniowali również PRowcy Apple, którzy wydali specjalne oświadczenie. Twierdzą, że urządzenie wadliwe nie jest, a nieprawidłowy sposób trzymania zmniejsza zasięg w każdym telefonie.

W ciągu najbliższych dni wydamy bezpłatną aktualizację oprogramowania. Powinny zniknąć problemy spowodowane błędnym obliczaniem siły sygnału. W niektórych miejscach nieprawidłowo trzymany telefon mógł tracić zasięg. Pracujemy nad poprawkami - piszą w oświadczeniu.

Mały błąd PRowy Steva Jobsa wykorzystała sprytnie Nokia. Na oficjalnym blogu daje prztyczka iPhonowi. Bloger Mark Guim pokazuje, jak można trzymać Nokię: w całej dłoni, trzymając kciuk na środkowym przycisku funkcyjnym, trzymać za same krawędzie. Nokia nieco prześmiewczo twierdzi, że dobrze by było, gdyby użytkownicy trzymali telefon tak, jak powinno się trzymać telefon. Ale nie zawsze tak jest, więc urządzenie powinno być tak zbudowane, by nic nie zakłócało pracy anten.

Nie trzeba było również długo czekać na reakcję internautów. Powstał blog, w którym użytkownicy wklejają zdjęcia nowego iPhona z reklam oraz z konferencji Apple. Na fotografiach widać samego Steva Jobsa z iPhonem w dłoni, który trzyma telefon w teoretycznie nieprawidłowy sposób.

Szał na nowego iPhona trwa. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery Apple sprzedał 1,7 miliona urządzeń.

Tagi: praca, reklama, premier, telefon, urządzenia, apple, fotografia, iphone, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz