Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
30.06.2009 18:10

K2 dla projektu Nokia Światovi

Trwa wakacyjny konkurs Światovi, zorganizowany przez firmę Nokia. Konkurs przeznaczony jest dla osób, których pasją jest podróżowanie i odkrywanie ciekawych zakątków świata.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Trwa wakacyjny konkurs Światovi, zorganizowany przez firmę Nokia. Konkurs przeznaczony jest dla osób, których pasją jest podróżowanie i odkrywanie ciekawych zakątków świata. Stronę konkursową przygotowała agencja K2 Internet. *

Konkurs ruszył 1 czerwca i potrwa do 13 lipca 2009 r. Został przygotowany zarówno z myślą o podróżnikach, jak i osobach, które na podróże nie mają czasu, ale lubują się w oglądaniu wakacyjnych zdjęć - mogą one oddawać swoje głosy na najciekawsze profile konkursowe.

Mechanizm konkursu wykorzystuje platformą komunikacyjną Nokia Ovi Share, gdzie uczestnicy zamieszczają zdjęcia i pliki wideo, które zgłaszają do konkursu. Użytkownik może założyć profil Światovca, w którym otrzyma informacje niezbędne do stworzenia konta na Nokia Ovi Share, gdzie gromadzone są zdjęcia i wideo z niezapomnianych podróży po świecie. Dla ułatwienia sekcja "Pytania" i "Odpowiedzi" opisuje główne benefity Ovi Share tak, by użytkownik bez problemu mógł zacząć korzystać z licznych funkcji aplikacji po zsynchronizowaniu jej ze swoim telefonem komórkowym czy komputerem osobistym.

Strona główna serwisu Światovi to oparta o technologię flash interaktywna mapa świata. Po założeniu profilu w konkursie i zamieszczeniu albumów podróżniczych na Nokia Ovi Share, Światovcy pojawiają się na mapie w postaci pulsujących, niebieskich kropek. Po kliknięciu na jedną z nich trafiamy na profil wybranego Światovca.

Mikrowitryna wspierana jest przez kampanię mailingową w Internecie. Celem kampanii jest zachęcenie pasjonatów podróży do wzięcia udziału w konkursie i zarejestrowania się na Ovi Share, dzięki któremu będąc nawet w najdalszym zakątku na ziemi można bezpośrednio dokumentować swoje wyprawy używając telefonu komórkowego.

Dla najciekawszego profilu Światovca przewidziano nagrodę w postaci bonów turystycznych na kwotę 20 tysięcy złotych. Kolejne osoby mają szansę wygrać telefony Nokia z nawigacją oraz plecaki Slazenger.

Tagi: internet, serwis, kampania, telefon, strona, konkurs, projekt, technologia, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz