Notowania

internet
08.04.2009 01:00

K2 Top of Mind - inkubator kreatywny K2 Internet

Agencja K2 Internet uruchomiła inkubator kreatywny K2 Top of Mind. Przedmiotem zainteresowania K2 Top of Mind jest rozwój nowych usług agencji i wsparcie najbardziej innowacyjnych projektów...

Podziel się
Dodaj komentarz

*Agencja K2 Internet uruchomiła inkubator kreatywny K2 Top of Mind. Przedmiotem zainteresowania K2 Top of Mind jest rozwój nowych usług agencji i wsparcie najbardziej innowacyjnych projektów realizowanych przez K2. *

**Pierwszym inkubowanym przedsięwzięciem jest dział K2 Motion - rozwijany już od 1,5 roku zespół posiadający pełne kompetencje do zaplanowania, zorganizowania i poprowadzenia dowolnego przedsięwzięcia z obszaru Video - Motion (serwisy video, fabuła, dokument, animacja, efekty specjalne, 3d, postprodukcja) nie tylko na potrzeby Internetu.

Pierwszym projektem, który powstał przy wsparciu K2 Top of Mind było "Volvo XC60 - Piękno wymaga bezpieczeństwa". Uruchomiony w grudniu serwis został już nagrodzony Kreaturą. Kolejne projekty to serwisy wideo - www.mobilnybank.pl, www.wszechburger.pl oraz najnowszy www.przejdzdoplay.pl.

K2 Top of Mind jest wewnętrzną strukturą w ramach agencji. Na jej czele stanął Arek Szulczyński, związany z K2 Internet od 2002 roku, w której dotychczas odpowiadał jako account director za całokształt współpracy agencji z grupą kluczowych Klientów, takich jak Coca-Cola Poland, Peugeot Polska czy Sanitec Koło. Pod koniec 2008 roku zajął on stanowisko innovation directora w K2 Internet SA.

Arek Szulczyński, innovation director K2 Internet SA

K2 Top of Mind to przede wszystkim specjalny proces wewnątrz agencji, nadzorowany przeze mnie, który wyłapuje najbardziej innowacyjne projekty w agencji i daje im dodatkowe wsparcie w postaci wiedzy, ludzi oraz czasu. Jest to inwestycja K2 w innowacje. - mówi Arek Szulczyński, innovation director K2 Internet SA.

[Łukasz Lewandowski](https://film.wp.pl/lukasz-lewandowski-6031003261588609c) - co-managing director K2 Internet SA

Cele są dwa. Po pierwsze chcemy, żeby K2 przyciągało najbardziej kreatywnych pracowników związanych z branża interaktywną, a po drugie chcemy żeby Ci zdolni ludzie mieli warunki odpowiednie do twórczej pracy. Aby tak się stało musimy otaczać innowacyjne projekty specjalną opieką. I o to właśnie ma zadbać inkubator kreatywny K2 Top of Mind - dodaje Łukasz Lewandowski, co-managing director K2 Internet SA.

Showreel - przegląd dotychczasowych projektów agencji K2 internet.

Źródło: K2 Internet

Tagi: internet, polska, pracy, serwis, proces, inwestycja, peugeot, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz