Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kaczyński
06.05.2009 12:10

Kaczyński polskim Obamą?

Kancelaria prezydenta ogłosiła przetarg na stworzenie nowej strony internetowej polskiej głowy państwa - informuje RMF.fm.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kancelaria prezydenta ogłosiła przetarg na stworzenie nowej strony internetowej polskiej głowy państwa - informuje RMF.fm.

Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF.fm, specyfikacja nowej witryny zawiera takie elementy, jak możliwość prowadzenia bloga, zamieszczania filmów i zdjęć, system komentarzy oraz czat. Czy to oznacza, że politycy biorą przykład z sukcesów Baracka Obamy?

Dotychczasowa odsłona prezydenckiej witryny nie powala, a już na pewno nie ma nic wspólnego z serwisem amerykańskiego prezydenta. Na stronie www.prezydent.pl suche informacje przeplatają się z zapisami wywiadów i galeriami zdjęć z oficjalnych spotkań. Tymczasem Barack Obama obecny jest niemal wszędzie - Facebook, Twitter, YouTube, Myspace i Flickr to tylko niektóre z miejsc, gdzie pojawia się amerykańska głowa państwa.

Aktualna wersja serwisu www.prezydent.pl

Według RMF.fm teraz ma się to zmienić - pytanie tylko, czy Lech Kaczyński da się namówić na korzystanie ze społecznościowych funkcji nowego serwisu i zechce dzielić się ze społeczeństwem bardziej osobistymi treściami.

Źródło: RMF.fm

Tagi: kaczyński, system, obama, przetarg, youtube, informacje, facebook, witryny, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz