Notowania

praca
14.09.2009 07:09

Kampanie własne w AdTaily

W minionym tygodniu AdTaily dodało nową funkcjonalność dla swoich wydawców - każdy z nich może bezpłatnie wykorzystywać widget w swoim serwisie do autopromocji.

Podziel się
Dodaj komentarz

W minionym tygodniu AdTaily dodało nową funkcjonalność dla swoich wydawców - każdy z nich może bezpłatnie wykorzystywać widget w swoim serwisie do autopromocji.

Aby dodać kampanię należy zalogować się do panelu wydawcy i z menu głównego wybrać zakładkę Kampanie. Tam zauważymy nowość – Kampanie własne. Dodawanie reklamy własnej nie różni się w niczym od kupowania reklam na innych serwisach. Jedyna zmiana to brak płatności za kampanię.

Jak twierdzą twórcy systemu, mimo iż swoje reklamy można dodawać od niedawna, pojawiło się już kilka ciekawych zastosowań tej funkcjonalności. Miłośnikom symetrii kampania własna pozwala na porządek na blogu, natomiast osobom handlującym na Allegro ułatwić może osiągnięcie lepszej ceny. Kampanie własne wykorzystywane są również do promowania własnego bloga poprzez kierowanie do określonych wpisów. Pojawiają się również pierwsze umowy partnerskie między właścicielami serwisów, wzajemnie dodającymi swoje reklamy do widgetu AdTaily.

To jednak nie wszystkie możliwe zastosowania kampanii własnych - można również dodawać reklamy akcji charytatywnych, promować swoją lub cudzą internetową aktywność, informować o trwających poszukiwaniach pracy czy polecać innym ciekawe wydarzenia w okolicy.

Źródło: AdTaily

Tagi: praca, serwis, system, reklama, akcja, kampania, cena, umowa, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz