Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kangoo rozpoczyna współpracę z Chce.to i Nakanapie

0
Podziel się:

Wyszukiwarka sklepów internetowych Kangoo.pl rozpoczęła współpracę z serwisami Chce.to oraz NaKanapie.pl. Dzięki nawiązaniu współpracy z wyszukiwarką sklepów internetowych, serwisy otworzyły przed swoimi użytkownikami możliwość dotarcia do produktów oferowanych bezpośrednio w internecie.

Kangoo rozpoczyna współpracę z Chce.to i Nakanapie

Zdaniem Piotra Jarosza z Kangoo.pl, tak jak sklepy "w realu" konkurują lepszą lub gorszą lokalizacją, tak sklepy internetowe mogą konkurować miejscem pierwszego kontaktu z klientem - Otwarcie nowego sklepu w sieci jest równoznaczne z wystawieniem straganu na pustyni - co najwyżej pojawi się przypadkowy wędrowiec, który i tak niewiele kupi. Dopiero połączenie naszego sklepu z porównywarkami, wyszukiwarkami i innymi serwisami daje szansę na zauważenie naszej oferty. Oczywiście nieco inną sytuację mają znane marki jak Empik czy AGD Euro RTV, ale tych jest zdecydowana mniejszość.

- Nasi użytkownicy często deklarują chęć posiadania rzeczy niebanalnych i wyjątkowych, które często można znaleźć jedynie w ofertach niszowych sklepów - powiedział Marek Małachowski z Chce.to - Współpracowaliśmy wcześniej z jedną z najpopularniejszych porównywarek cen w Polsce, jednak szerokość oferty i trafność wyników Kangoo.pl jest bezdyskusyjnie lepsza. Nasi użytkownicy mogą teraz w prosty sposób przejść od fazy „chcieć” do fazy „mieć”.

Podobnie przedstawia się sytuacja serwisu NaKanpie.pl, którego wielotysięczna społeczność wystawia recenzje i komentarze do przeczytanych książek. Użytkownicy serwisu dzielą się swoimi opiniami o książkach dzięki czemu czytelnikom tych opinii łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie, a jeśli już się na to zdecydują to nie muszą daleko szukać, gdyż na stornie recenzji każdej książki jest link do wyników wyszukiwania w Kangoo.pl.

Źródło: Kangoo.pl

Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)