Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
jakość
30.01.2009 18:10

Kasperczyk nowym account directorem Opcom

Michał Kasperczyk objął stanowisko account directora w agencji interaktywnej Opcom Grupa Eskadra.

Podziel się
Dodaj komentarz

Michał Kasperczyk objął stanowisko account directora w agencji interaktywnej *Opcom Grupa Eskadra*. **

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w pracy dla znanych polskich i światowych marek, zajmie się współpracą z kluczowymi klientami agencji, oraz optymalizacją prac działu client service.

Kasperczyk uczestniczył w tworzeniu projektów internetowych na wszystkich etapach pracy, począwszy od budowania strategii, po realizację i wdrożenie. Ostatnio zajmował stanowisko sales directora w agencji interaktywnej Veneo. Odpowiadał tam za opracowanie pomysłów oraz strategii dla klientów z Wielkiej Brytanii (Mc donald’s, Yamaha, London Underground) jak również z Polski (Empik, BRE Leasing, Sobieski, Emtec, BIC Polska, DDB, Wirtualna Polska, Onet.pl).

Mając praktyczne doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą ma wynieść jakość obsługi klientów Opcomu na jeszcze wyższy poziom. Kasperczyk będzie kładł nacisk zwłaszcza na efektywną komunikację oraz budowanie długotrwałych, dobrych relacji z klientami.

Prywatnie Michał interesuje się zagadnieniem Visual Thinking, czyli przetwarzaniem myśli, idei i słów na obrazy i schematy.

Na blogu Opcomu Michał odpowiada na kilka pytań.

Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz