Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Klawiatura dla graczy z ekranem LCD

0
Podziel się:

Logitech zaprezentował oczekiwaną klawiaturę o nazwie G19. Najbardziej interesującym elementem jest mały ekran na górze urządzenia. Jego rozdzielczość wynosi 320×240 pikseli, można na nim wyświetlać...

Logitech zaprezentował oczekiwaną klawiaturę o nazwie G19. Jest to dość skomplikowane i funkcjonalne urządzenie wejściowe przeznaczone głównie dla graczy.

**

**

Najbardziej interesującym elementem jest mały ekran na górze urządzenia. Jego rozdzielczość wynosi 320×240 pikseli, można na nim wyświetlać informacje - takie jak: statystyki gry, informacje systemowe, pokaz slajdów czy nawet wideo - bez konieczności wychodzenia z gry.

Klawiatura posiada tuzin programowalnych przycisków, z których każdy bez problemu może pomieścić 3 markopolecenia. Dodatkowo obok znajduje się także przycisk umożliwiający nagrywanie nowych makr, a tym samym tworzenie ciekawych kombinacji ułatwiających granie.

Klawiatura umożliwia naciśnięcie do 5 klawiszy równocześnie tworząc ciekawe “combo" bądź potrzebną kombinację klawiszy. Za naciśnięciem jednego guzika można wyłączyć przyciski przywołujące Windowsowe i kontekstowe menu, aby gra poprzez przypadkowe naciśnięcie nie wróciła nam do systemu operacyjnego.

Klawisze są podświetlane kolorowymi diodami LED, tak aby w nocy umożliwić użytkownikowi granie. Kolor podświetlenia można zmieniać przy pomocy odpowiednich klawiszy.

Zamówienia na klawiaturę można już składać poprzez serwis Amazon, jednak pierwsze dostawy do klientów rozpoczną się dopiero na wiosnę. Cena klawiatury to prawie $200.

Źródło: Gadzetomania.pl, Technobob

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)