Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Klub Innowatorów - inicjatywa Divante

0
Podziel się

Klub Innowatorów to nowy blog tematyczny, na którym znajdziesz porady, artykuły, case’y, dyskusje, wywiady i informacje o wydarzeniach związanych z rozwijaniem kompetencji w zakresie...

bEifLVNh

Klub Innowatorów to nowy blog tematyczny, na którym znajdziesz praktyczne porady, artykuły, przydatne case’y, dyskusje, wywiady i informacje o wydarzeniach związanych z rozwijaniem kompetencji w zakresie zarządzania kreatywnością i innowacją.

"Wiosna to czas uprzątania myśli. Przyglądamy się sobie, swojej firmie, zespołowi, z którym współpracujemy. Na wszystko patrzymy z nowej perspektywy. Czujemy powiew świeżości. Myślimy o rozwoju. Pojawiają się nowe możliwości, wyzwania, inspiracje, idee. Dla nas jedną z takich idei jest dzielenie się wiedzą na temat kreatywności i innowacji, inspirowanie ludzi do wymiany doświadczeń. Klub Innowatorów jest nie tylko reprezentacją naszych pasji i zainteresowań. To miejsce dyskusji dla wszystkich osób, dla których rozwijanie innowacyjnych przedsiębiorstw jest realną potrzebą, a nie jedynie zachcianką." - mówi Michał Semczyszyn, twórca bloga, product manager w Divante.

Blog to jedynie początek inicjatywy Klubu Innowatorów. Już wkrótce na blogu pojawią się informacje o planowanych spotkaniach, warsztatach i konferencjach, na których będzie można nabyć nowe umiejętności, spotkać ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniem.

bEifLVNj

Projekt działa pod patronatem Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacyjności.

Źródło: Divante

bEifLVNK
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)