Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
11.05.2009 15:10

Kolejna @rewolucja biznesu

W dniach 17 - 18 czerwca 2009 r. w Warszawie, odbędzie się konferencja oraz warsztaty realizowane w ramach projektu "@rewolucja biznesu 4.0”. Projekt realizowany jest corocznie przez portal...

Podziel się
Dodaj komentarz

W dniach 17 - 18 czerwca 2009 r. w Warszawie, odbędzie się konferencja oraz warsztaty realizowane w ramach projektu "@rewolucja biznesu 4.0". Projekt realizowany jest corocznie przez portal wiedzy dla biznesu - Nowoczesna Firma.

Hasłem przewodnim aktualnej, czwartej edycji projektu jest: "Skuteczność poprzez Użyteczność". Konferencja "@rewolucja biznesu 4.0 to okazja aby:

  • zwiększyć konwersję ze sprzedaży,
  • wygenerować bazę wysokiej jakości leadów biznesowych,
  • wdrożyć działania PR w połączeniu z działaniami SEO.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną studia przypadków firm, które z sukcesem zwiększyły zyski poprzez efektywnie prowadzony e-biznes. Wystąpienia poprowadzą eksperci z firm: Grupa Onet.pl SA, GG Network SA, Doz.pl, Harder&Harder, Walmark, UseLab, Bluerank.

Warsztaty, które odbędą się 18 czerwca w Knowledge Village w Warszawie, służą podniesieniu praktycznych kompetencji uczestników projektu w obszarze SEO PR i Skutecznego Formularza.

Koszt udziału w konferencji wynosi 950 zł + 22% VAT. Do 15maja 2009r. udział w konferencji lub warsztacie oferowany jest w specjalnej cenie 550zł.

Więcej informacji na stronie projektu: www.internet.nf.pl

Patronat medialny nad konferencją "@rewolucja biznesu 4.0" objęło Interaktywnie.com

Tagi: firma, vat, firm, portal, jakości, projekt, zyski, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz