Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek
31.07.2009 13:52

Kolejne przejęcia Axel Springer Polska

Axel Springer Polska przejmie w sierpniu od czeskiej firmy Anima Publishers serwis roadlook.pl i domenę autofun.pl. Witryny uzupełnią ofertę wydawcy w segmencie serwisów motoryzacyjnych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Axel Springer Polska przejmie w sierpniu od czeskiej firmy Anima Publishers serwis roadlook.pl i domenę autofun.pl. Udziałowcem Anima Publishers jest Axel Springer AG. Witryny uzupełnią ofertę wydawcy w segmencie serwisów motoryzacyjnych.

Roadlook.pl to internetowy serwis podejmujący tematy ze wszystkich obszarów motoryzacji. Redakcja publikuje newsy dotyczące samochodów, motocykli, rajdów WRC i wyścigów Formuły 1, a także relacje z targów i wystaw oraz zdjęcia aut, które dopiero pojawią się na rynku. Dodatkowo w serwisie znaleźć można nowinki technologiczne, wrażenia z pierwszych jazd najnowszymi modelami samochodów i recenzje gadżetów dla fanów motoryzacji.

Axel Springer Polska przejmuje również domenę autofun.pl wraz z prawami do znaku graficznego i koncepcji witryny. Serwis autofun.pl tworzony będzie przez redakcję auto-swiat.pl na bazie czeskiego serwisu autofun.cz , prezentującego tematy motoryzacyjne w lżejszej wersji. Witryna będzie się koncentrować na samochodach sportowych, autach bardzo drogich i szybkich. Na stronach autofun.pl zamiast obszernych opisów dominować będą filmy i wysokiej jakości zdjęcia.

- Uzupełnienie portfolio Axel Springer Polska o nowe serwisy umocni naszą pozycję w segmencie motoryzacyjnym. Efekt synergii po przejęciu roadlook.pl i autofun.pl pomoże nam również zwiększyć zasięg serwisu auto-swiat.pl - mówi Paweł Tomaszek, dyrektor wydawniczy segmentu motoryzacyjnego w Axel Springer Polska.

Źródło: Axel Springer Polska

Tagi: rynek, serwis, motoryzacja, prawo, polski, drogi, strona, motocykl, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz