Notowania

polsce
08.05.2009 12:10

Komunikacja PR: blogi, wiki, video

14 maja we Wrocławiu Polskie Stowarzyszenie PR i Biznes 2.0 zapraszają do udziału w konferencji Komunikacja PR.

Podziel się
Dodaj komentarz

14 maja we Wrocławiu *Polskie Stowarzyszenie Public Relations i Biznes 2.0 zapraszają do udziału w konferencji: Komunikacja public relations: blogi, wiki, video. Ma ona na celu pokazanie, że nowoczesne narzędzia komunikacyjne zwiększają konkurencyjność firmy i zapewniają jej rozwój. *

Jest to pierwsza w Polsce konferencja zorientowana na zwiększenie funkcjonalności przedsiębiorstwa poprzez wykorzystanie oprogramowania Web 2.0 dla budowy platformy wymiany i gromadzenia wiedzy.

Specjaliści odpowiedzą na wiele pytań, które pokażą sens dzielenia się wiedzą w firmie, pomogą ją rozwinąć oraz zwiększyć jej efektywność.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Tomasz Karwatka - dyrektor operacyjny w Divante

"Zaprezentujemy gotowe rozwiązania, które z powodzeniem zostaływdrożone w polskich firmach. Pokażemy jak można komunikować efektywnie kosztowo dzięki narzędziom internetowym" - mówi Tomasz Karwatka z Divante. "Warto być na konferencji, by znaleźć konkretne zastosowania narzędzi PR, które można szybko wdrożyć dla siebie. Konferencja jest niepowtarzalną okazją dla PR-owców, przedsiębiorców, entuzjastów komunikacji oraz Internetu, by poznać tajniki i trendy w skutecznej komunikacji w firmie i nauczyć się ich wdrażania, osiągając dzięki temu sukces." - dodaje.

W programie konferencji m.in.:

* **Michał Semczyszyn**, Divante - Wsparcie dla innowacyjności firmy - tworzenie innowacji poprzez wewnętrzne kampanie innowacyjne oraz współpracę z klientem.
* **Tomasz Karwatka**, Divante - Jak wdrożyć Wiki w firmie - budowanie społecznościowych baz wiedzy. Dwukierunkowa komunikacja z pracownikami. Case study z polskich i zagranicznych firm.
* **Nikodem Krajewski**, Ideacto - Video w komunikacji firmy - wykorzystanie video i transmisji na żywo w wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy. Strategie video, które odniosły sukces.
* **Marta Klimowicz**, Biznes20.pl - Microblogging w komunikacji firmowej
* **Magdalena Rówińska**, Agora S.A. - Firmowe blogi

Organizatorami spotkania są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations oraz Biznes 2.0

Więcej informacji na stronie - http://konferencjebiznes20.pl

Patronat medialny nad konferencją objęło Interaktywnie.com

Tagi: polsce, firm, biznes, przedsiębiorstwa, agora, video, rozwój, trendy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz