Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
gpw
16.10.2009 12:34

Konkurs ZSE 2009 rozstrzygnięty!

Konkurs na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej rozstrzygnięty! To już trzecia edycja - sprawdź, kto w tym roku był najlepszy!

Podziel się
Dodaj komentarz

Konkurs na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej rozstrzygnięty! To już trzecia edycja – sprawdź, kto w tym roku był najlepszy!

Estetyka strony, jasność komunikatu, przydatność dla inwestorów, intuicyjność, technologia zastosowana na stronie oraz dostępność strony. Takimi kryteriami posługiwali się członkowie jury, kto już po raz trzeci wybierali najlepsze witryny spółek giełdowych. Przede wszystkim doceniana byłą zawartość merytoryczna witryn w obszarze relacji inwestorskich i komunikacji spółki z inwestorem, nie mniej istotne jednak były także ich walory estetyczne. Ważnym czynnikiem również branym pod uwagę był czas odpowiedzi na zapytanie wysłane do spółki oraz wartość merytoryczna informacji zwrotnej.

W trzecim i ostatnim etapie Kapituła Konkursu pod przewodnictwem Ludwika Sobolewskiego prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A spośród 12 nominowanych stron wyłoniła 4 laureatów:

I. Spółki giełdowe należące do indeksów WIG20 i mWIG40

II. Spółki należące do sWIG80

III. Spółki notowane na GPW nie należące do w/w indeksów

IV. Spółki notowane na rynku alternatywnym NewConnect

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, ekspercka organizacja wspierająca spółki giełdowe i dbająca o ich interesy organizuje od trzech lat przy udziale Grupy Etendard Konkurs na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej. Od ubiegłego roku w konkursie promowane są przede wszystkim korporacyjne witryny internetowe, dające możliwość potencjalnym giełdowym inwestorom na pozyskanie niezbędnych informacji w zakresie działalności spółki na rynku kapitałowym. Celem konkursu jest konsekwentne dążenie do poprawy komunikacji spółek z rynkiem.

Tagi: gpw, rynek, strona, warszawa, prezes, konkurs, technologia, wig20, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz