Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
spółki
10.06.2009 09:10

Kucko z Onetu do Interii

Radosław Kucko, dyrektor ds. badań i analiz w Onecie, z dniem 1 sierpnia br. przechodzi do zarządu Interii.

Podziel się
Dodaj komentarz

**

Od 1 sierpnia 2009 r. do zarządu INTERIA.PL dołączy Radosław Kucko. Będzie on pełnił funkcję członka zarządu, odpowiedzialnego w spółce za realizację nowych projektów, wykorzystujących synergię w Grupie Bauer.**

Kucko uzupełni dotychczasowy zarząd składający się z prezesa - Tomasza Jażdżyńskiego oraz członków zarządu: Pawła Chwaleby i Artura Potockiego.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu ludzi z którymi wielokrotnie miałem już okazję współpracować. Osobiście wierzę, że przyszłością mediów jest konwergencja sieci i mediów tradycyjnych. Grupa Bauer z Interią, RMF oraz wieloma tytułami prasowymi ma ogromne szanse na zajęcie znaczącej pozycji w tworzącym się nowoczesnym rynku medialnym - mówi nowy członek zarządu.

Radosław Kucko od 9 lat związany był z Grupą Onet.pl, gdzie ostatnio pełnił funkcję dyrektora d/s badań i analiz. Kierował również między innymi działami: produktu reklamowego, hostingu, a także biurem obsługi klienta instytucjonalnego. Należał do Rady Programowej Onet.pl, był także jednym z dyrektorów strategicznych grupy ITI. Od 2001 był członkiem rady nadzorczej spółki Polskie Badania Internetu., a od 2004 roku także członkiem rady Badania Megapanel PBI/Gemius. Kucko jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku Statystyka/Ekonometri oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego - Badania rynku.

Jako członek zarządu INTERIA.PL będzie odpowiadał przede wszystkim za koordynowanie i realizację nowych projektów tworzonych wokół portalu, wykorzystujących synergię i współpracę w ramach Grupy Bauer.

- Powołanie Radka na stanowisko Członka Zarządu to kolejny krok w konsekwentnie realizowanej strategii wzmacniania kadry INTERIA.PL. Rozszerzenie zarządu pozwoli nam zintensyfikować rozwój spółki i jeszcze bardziej przyspieszyć realizację nowych projektów. Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączy osoba o takich kompetencjach i doświadczeniu. Z pewnością zaowocuje to wzmocnieniem naszej pozycji na rynku - mówi Tomasz Jażdżyński, prezes zarządu INTERIA.PL

Tagi: spółki, internet, rynek, media, sieci, prezes, polski, portal, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz