Notowania

Przejdź na
media
04.03.2010 15:33

Kup blogera na aukcji charytatywnej!

Dziś wystartowała ciekawa akcja charytatywna "Kup sobie blogera", w ramach której można wylicytować sobie... blogera! Do wyboru autorzy piszący o mediach i reklamie, do kupienia ich czas i wiedza.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dziś wystartowała ciekawa akcja charytatywna "Kup sobie blogera", w ramach której można wylicytować sobie... blogera! Do wyboru autorzy piszący o mediach i reklamie, do kupienia ich czas i wiedza.

Na początku informacja najważniejsza! Całość zebranych funduszy przekazana będzie na konto Pauliny Pruskiej walczącej z rzadką odmianą nowotworu.

W aukcji "Kup sobie blogera" wybierać można między czterema blogerami: Ireną Mrozek, Maciejem Budzichem, Jackiem Gadzinowskim oraz Natalią Hatalską, a dokładnie między prowadzonymi przez nich 4-godzinnymi warsztatami poświęconymi tematom budowania marki za pomocą nowych mediów:

* "O tym, jak konsument wygrał wojnę i to nie tylko w MafiaWars" – Irena Mrozek o social media;
* "Krnąbrny bloger, czyli dlaczego on nic nie pisze, kiedy ja mam TYLE do powiedzenia" – Maciej Budzich o skutecznym wykorzystywaniu blogów w promocji;
* "Była sobie marka..." – Jacek Gadzinowski o budowaniu silnej marki w czasach jej słabej kondycji;
* "Gdzie by tu jeszcze umieścić reklamę i czy naprawdę tylko o to chodzi?" – Natalia Hatalska o niestandardowych formach komunikacji marketingowej.

Blogerzy poprowadzą warsztat osobiście. Termin wybiera zwycięzca. Cena wywoławcza - 699 zł.

Ponadtolicytowaćmożna także nowy, oryginalnie zapakowany laptop NTT Corrino 717SU. Jego cena wywoławcza to 1500 PLN (wartość rynkowa 2950 PLN).

- Akcję „Kup sobie blogera” kierujemy więc przede wszystkim do firm i agencji, którym zależy na pogłębieniu wiedzy z zakresu nowych mediów, blogów i niestandardowych form komunikacji. Z kolei laptop to wezwanie do licytowania skierowane do czytelników naszych blogów. Obie akcje w równym stopniu są jednak kierowane do tych, którzy Paulinie chcą i mogą pomóc. Mamy nadzieję, że takie właśnie rozwiązanie pozwoli nam zebrać więcej pieniędzy – mówi Natalia Hatalska.

Aukcja „Kup sobie blogera” potrwa 14 dni - od czwartku 4 marca do czwartku 18 marca.

Tagi: media, akcja, reklama, pomoc, cena, wojna, agencja, kolej, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz