Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Lajtowa wersja NK, czyli Nasza Klasa w telefonie

Wydanie dla komórek jest prostsze graficznie, za to działa w niemal każdym telefonie. Portal szykuje też wersję JAVA i dedykowaną dla iPhone'a.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wydanie dla komórek jest prostsze graficznie, za to działa w niemal każdym telefonie. Portal szykuje też wersję JAVA i dedykowaną dla iPhone'a.

Wersję mobilną portalu Nk.pl Arkadiusz Pernal, prezes Naszej-Klasy zapowiadał w wywiadzie dla Interaktywnie.com w połowie lipca. Miesiąc później, krótko po uruchomieniu serwisu dla deweloperów, wydanie dla telefonów komórkowych również ujrzało światło dzienne.

Komórkowa wersja Naszej-Klasy dostepne jest pod adresem m.nk.pl.

Nk.pl, przystosowana do przeglądania na komputerze, była niedostosowana do użytkowania przez komórki. Mimo to, była najchętniej odwiedzaną stroną przez mobilnych internautów w kraju. Dzięki wersji Lajt, wszyscy Użytkownicy komórek, będą mogli komfortowo z niej korzystać - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Nasza-Klasa, której udotąd mogli korzystać jedynie z mobilnego Śledzika, w mobilność wchodzi z rozmachem. Już wkrótce premiery mają mieć: portal nk.pl w wersjach JAVA (J2ME) i dedykowany iPhone'om. Wersja Lajt to pierwszy krok. Jest prostsza graficznie, za to - jak zapewnia Gajewska - można z niej korzystać niemal z każdego telefonu.

Umożliwia dostęp do takich funkcji, jak: poczta, przeglądanie znajomych, przeglądanie i dodawanie zdjęć, przeglądanie gości, czytanie powiadomień. Kolejne wersje portalu dla telefonów komórkowych będą bardziej rozwinięte graficznie, można się również spodziewać innych rozwiązań w panelu obsługi - zapowiada Gajewska. - Aplikacje JAVA i iPhone nie będą się jednak różnić funkcjonalnie od wersji Lajt.

Przy produkcji nowych aplikacji, nk.pl współpracuje z firmą Mobile Experts.

Tagi: strona, prezes, portal, poczta, iphone, użytkownicy, światło, dostęp, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz